Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

НА ВІТОВЩИНІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «ЗАСІЛЬСЬКІ ЗОРІ-2019»

27/08/2019

24 серпня у рамках відзначення Дня Незалежності України в смт Первомайське Вітовського району відбувся XIV районний фестиваль талановитої молоді "Засільські зорі".

Свято пройшло з небувалим розмахом, продовжуючи славні традиції, започатковані у 2005 році ідейним натхненником і директором фестивалю Миколою Левківським.

До початку заходу на присутніх глядачів - і малечі, і дорослих - чекали різноманітні локації: атракціони й батути, розважальні майданчики, тематичні фотозони, фудкорт, аквагрим і багато іншого.

Творчо відкрив свято Ігор Якубчук патріотичною піснею "Україна". Після його виступу пролунав Гімн України, який виконувала вся глядацька аудиторія. 

Під час урочистої церемонії  відкриття фестивалю, із фестивалем та з Днем Незалежності присутніх привітали Ігор Матвєєв (голова Вітовської районної ради), Тетяна Колодій (в.о. Первомайського селищного голови), Олексій Саділенко (депутат райради, директор СТОВ "Синтез"), Сергій Гололобов (завідувач сектору культури Вітовської райдержадміністрації).

Голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв підкреслив, що створення ефективної системи роботи з обдарованою  молоддю - одна з ключових завдань нашого району, адже  освічені й підготовлені молоді фахівці повинні бути локомотивом розвитку  нашої  держави у найбільш затребуваних напрямках. Саме тому  на Вітовщині створюються  умови, що сприяють прояву талантів і здібностей молодого покоління, а також вирішені  найгострішого  питання - закріплення талановитої  молоді  у професійній сфері.

Ігор Семенович Матвєєв передав вітання  від   голови Миколаївської обласної ради  Вікторії  Вікторівни Москаленко,  керівника апарату Миколаївської обласної  державної адміністрації  Олександра Миколайовича Демчука,  першого  заступника голови  Вітовської райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови  Вітовської райдержадміністрації  Андрія Володимировича  Приходченка, заступника голови  Вітовської райдержадміністрації  Ірини  Вікторівни  Кулик.

Проведення фестивалю профінансовано за рахунок районного бюджету Вітовською районною державною адміністрацією, Вітовською районною радою у співфінансуванні з Первомайською селищною радою.

Традиційно були відзначені й активісти фестивалю, які щоденною кропіткою працею примножують славу культурного проекту, долучаючись до його організації та проведення. Так, грамотами Вітовської райради, Вітовської райдержадміністрації, які вручив голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв, були відзначені:

- за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, збереження традицій українського народу, високу професійну майстерність та з нагоди проведення щорічного районного фестивалю талановитої молоді «Засільські зорі» Зінківська  Зореслава Богданівна – хореограф-постановник фестивалю, керівник танцювального колективу «Едельвейс» Первомайської  дитячої музичної школи;

- за високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток української народної культури, багаторічну активну участь у підготовці та проведенні святкових заходів та з нагоди проведення щорічного районного фестивалю талановитої молоді «Засільські зорі» Левківський  Олексій Миколайович і Наконечна  Вікторія Дмитрівна – ведучі фестивалю «Засільські зорі»  та Нос  Олексій Михайлович – активний учасник фестивалю «Засільські зорі»;

- за постійну багаторічну підтримку культурно-масових заходів, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної творчості та з нагоди проведення щорічного районного фестивалю талановитої молоді «Засільські зорі» Кошель Дмитро Дмитрович – приватний підприємець, голова ГО «Відродження Первомайщини».

Олексій Саділенко відзначив спеціальними грошовими преміями молодих талановитих виконавців: Олександра Десятника, Ігоря Якубчука та Дарину Нікітіну. Яскрава прологова композиція «Засільські зорі – надія країни» у виконанні солістів В. Головко, І. Бучковського, Д. Нікітіної, О. Десятника та хореографічного колективу «Едельвейс» Первомайської ДМШ дала вдалий старт фестивалю. Один за одним на сцену виходили творчі й обдаровані учасники фестивалю, даруючи свій талант громаді.

Цього року у фестивалі взяли участь солісти-вокалісти, хореографічні колективи, автори-виконавці, інструменталісти та музичні гурти з населених пунктів Вітовського району: с. Пересадівка, с. Новомиколаївка, с. Партизанське, с. Капустине, с. Полігон, с. Калинівка, с. Степове, с. Засілля, смт Первомайське. Приємно, що виявили бажання продемонструвати свої вміння творча молодь із м. Миколаєва та с. Киселівка Снігурівського району. Також свій талант подарував глядачам уже наш постійний учасник і добрий друг із Республіки Білорусь Іван Лявковський. Кожен учасник був відзначений дипломом і презентом від спонсора фестивалю компанії PepsiCo в Україні - ТзОВ «Сандора».

Фестиваль "Засільські зорі" є гарною платформою для становлення та розвитку таланту творчої молоді нашого регіону. А ще фестиваль єднає молоді серця, створюючи міцні сім'ї. Ось і цьогорічне свято не стало виключенням. Перед чисельною публікою ведучий фестивалю Олексій Левківський запропонував руку і серце своїй дівчині Ірині, привселюдно освічившись у коханні. Сльози щастя і радощів бриніли на очах дівчини, яка сказала "так" своєму коханому, і уся фестивальна площа взірвалася шквалом оплесків і гучних вигуків.

Чотирьохгодинна програма фестивалю "Засільські зорі" пройшла на одному диханні, залишивши безліч позитивних емоцій в душах глядачів. Кожен, з ким вдалося поспілкуватися поза сценою, підтверджував девіз фестивалю "Музика єднає".

І це дійсно так, адже вже понад десяток років "Засільскі зорі" є творчою візитівкою нашого району. І дуже приємно, що протягом усього існування фестивалю його підтримують на різних рівнях влади. Дирекція фестивалю висловлює щирі слова вдячності за підтримку, допомогу в організації та проведенні фестивалю:

- Москаленко Вікторії Вікторівні, голові Миколаївської обласної ради;

- Вітовській районній державній адміністрації  в особі  першого заступника голови Вітовської  райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Вітовської  – Приходченка Андрія Володимировича та заступника голови Вітовської  райдержадміністрації- Кулик Ірини Вікторівни);

- Вітовській районній раді  та депутатському корпусу (голова Матвєєв Ігор Семенович);

- Первомайській селищній раді (в.о. голови Колодій Тетяна Миколаївна);

- Сектору культури Вітовської райдержадміністрації (завідувач – Гололобов Сергій Миколайович).

Дякуємо нашим соціальним партнерам і меценатам:

- ТОВ «АТФ “Агро-Діло”» (директор – Палієнко Володимир Вікторович) – за виділення автотранспорту для підвозу учасників фестивалю;

- СТОВ «Синтез» (керівник – Саділенко Олексій Олексійович) – за матеріальну підтримку творчого проекту;

- Валерію Павловичу Жукову, заступнику директора департаменту зі зв'язків з органами влади та громадськістю PepsiCo в Україні - ТзОВ «Сандора» - за надання продукції підприємства для нагородження учасників фестивалю;

- Саділенку Олексію Олексійовичу, депутату Вітовської райради, керівнику СТОВ «Синтез» - за виділення особистих грошових премій для учасників фестивалю;

- Кошелю Дмитру Дмитровичу та Копійці Віталію Тимофійовичу – за всебічну підтримку творчого проекту та благодійність, а також за придбання феєрверку.

Особливі слова вдячності спонсорам фестивалю – приватним підприємцям: Анатолію Бойчуку, Вікторії Барматіній, Тетяні Васенюк, Дмитру Єременку, Ользі Лєпшиній, Вірі Пісько, Олені Фетько, Тетяні Базильській та Ігорю Копченку.

- ФОП Ганношеній Н.М. – за забезпечення надсучасною сценою, звуковим  та світловим обладнанням.

Завершився  ХІV фестиваль  талановитої молоді  «Засільські зорі», залишивши про себе безліч яскравих і душевних спогадів, радість від зустрічей  з  артистами, друзями і глядачами. Залишив відчуття того, що всі  побували в казці!

За інформацією МАКСИМА КОРОВАЯ – художнього керівника Первомайського Будинку культури 

Всі новини →