Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

До 30 вересня 2019 року триває прийом конкурсних есе від студентів державних закладів вищої освіти в рамках проекту «Розумним Бути Модно». Позмагатися за грошові гранти пропонуємо студентам з нашого краю. Участь в конкурсі безкоштовна.

16/09/2019

Студенти нашого району та всієї Миколаївщини можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Проект має за мету мотивацію сучасної молоді до навчання та відбувається в рамках соціальної програми організаторів. Наразі триває прийом конкурсних робіт, тому всі охочі мають змогу приєднатися до участі в конкурсі.

Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти вищих навчальних закладів м. Миколаїв та області. Важлива умова – ЗВО має бути офіційним учасником конкурсу. Претенденти на перемогу можуть буди здобувачами вищої освіти будь-яких курсів, форм та спеціальностей навчання.

Визначатиме переможців незалежне журі. З повним переліком ЗВО-учасників та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Переможці отримують грошові гранти в розмірі, що надає можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти-переможці, які навчаються безкоштовно, отримають гранти у вигляді стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами: www.likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; www.e-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; www.uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей; www.nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

 

Отож, спробувати свої сили у змаганні пропонуємо і нашим землякам, яким бажаємо тільки перемоги.

Всі новини →