Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Міні-ярмарок вакансій – найоптимальніший спосіб як найшвидше укомплектувати вільні робочі місця.

17/09/2019

Лупаревським психоневрологічним інтернатом 12 вересня в  с. Лимани Галицинівської об’єднаної територіальної громади  за підтримки Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій з метою укомплектування існуючих вакансій за посадами «лікар-терапевт», «юрисконсульт», «інженер з охорони праці», «бухгалтер». На заході були присутні мешканці с. Лимани, в т. ч. безробітні особи, які перебувають на обліку у Вітовській філії .

Начальник відділу кадрів Лупаревського психоневрологічного інтернату ознайомила безробітних з характеристикою заявлених вакансій, функціями та обов’язками. В ході заходу присутні отримали інформацію щодо обсягів роботи за запропонованими посадами, строків відпусток, роботи у вихідні дні, про матеріальне стимулювання. По закінченні міні-ярмарку безробітні заповнили анкети та пройшли співбесіду у керівництва.

За детальною інформацією звертайтесь до Вітовської районної філії Миколаївського ОЦЗ.

Адреса: м. Миколаїв, вул.Металургів, 8.

Телефони : (0512) 64 -01 -06, (0512) 64 -12 –03.

Всі новини →