Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Презентація Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” в Миколаєві

11/02/2020

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує про те, що 03 лютого 2020 року Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерством фінансів дали старт та презентували державну програму “Доступні кредити 5-7-9%”. Мета цієї ініціативи уряду - надати державну підтримку мікро- та малому бізнесу в Україні, що у світі є основою успішної економіки.

Для отримання більш детальної інформації, запрошуємо Вас прийняти участь у презентації Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” в Миколаєві.

Презентацію проводить Начальник відділу кредитування юридичних осіб Миколаївського РУ АТ "Ощадбанк" Мирошниченко Ярослав Володимирович. Захід відбудеться: 28 лютого 2020 року з 10.00 до 12.00 у Регіональній торгово-промисловій палаті Миколаївської області за адресою: вул.

Потемкінська,41, 3 поверх, коференц-зала.

Для участі у презентації, просимо Вас зареєструватися за електронною адресою: gor@rtpp.com.ua або за телефоном (0512)500117. Контактна особа- Скорбіліна Ірина

Всі новини →