Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«Роботодавцю – компенсація єдиного соціального внеску, безробітному ( у тому числі – людям з інвалідністю) - гідне робоче місце».

12/02/2020

Питання створення нових робочих місць в Україні не втрачає своєї актуальності. Створення і збереження робочих місць та забезпечення ефективної зайнятості населення – головні чинники ринку праці. Шлях вирішення цих проблем – в продуктивному співробітництві служби зайнятості і роботодавців

З метою роз’яснення можливостей служби зайнятості у стимулюванні роботодавців до створення нових робочих місць 06.02.2020р. у Вітовській районній філії Миколаївського ОЦЗ був проведений семінар для роботодавців району. Представникам підприємств та фізичним особам-підприємцям району був докладно роз’яснений зміст поняття “компенсація роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ”, наведені яскраві приклади того, що компенсація єдиного для роботодавців є можливістю економії власних кошів на оплату праці найманих працівників. Роботодавцям були запропоновані новаційні послуги та форми співпраці із службою зайнятості. Керівник філії Тетяна Лукашук торкнулись очікуваних змін в законодавстві про працю і зайнятість та стратегії розвитку державної служби зайнятості.

Учасники семінару погодились, що створення нових робочих місць з відшкодуванням єдиного соціального внеску дає роботодавцям можливість виходу з «тіньової» економіки, розширення обсягів діяльності та  забезпечення легальної зайнятості працівникам.

Всі новини →