Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Сесія районної ради пройшла оперативно й злагоджено

13/02/2020

13 лютого  під головуванням голови районної ради Ігоря Матвєєва відбулося пленарне засідання чергової ХХХVІІІ сесії Вітовської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова  Вітовської райдержадміністрації Юрій Дзюба, заступник голови райдержадміністрації Елеонора Хусаінова, голови сільських і селищних рад, керівники підприємств, установ та закладів та організацій району, начальники окремих управлінь та відділів РДА, працівники районної ради та представники засобів масової інформації.

На початку засідання голова райради Ігор Матвєєв привітав усіх іменинників, чий день народження випав у міжсесійний період. І також представив членам депутатського корпусу новопризначених у зазначений період: голову РДА – Юрія Дзюбу та заступника голови РДА Елеонору Хусаінову.

На сесії було розглянуто 19 питань порядку денного, які попередньо були детально обговорені на засіданнях профільних постійних комісій та засіданні президії районної ради.

Депутати проголосували за внесення змін в діючі галузеві Програми, а саме:  обранцями було прийнято відповідне  рішення щодо виконання Комплексної соціальної програми розвитку освіти Вітовського району на 2017 – 2021 роки, Програми зайнятості населення Вітовського району на період до 2020 року, Програми «Питна вода на 2006 – 2010 роки» у Вітовському районі та на період до 2020 року.

При розгляді питань первинної медико-санітарної допомоги депутати одноголосно віддали свої голоси за вирішення питання про хід виконання районних цільових Програм протидії захворюванню на туберкульоз, імунопрофілактики та  захисту населення Вітовського району від інфекційних хвороб, протидії ВІЛ-інфекції, СНІДУ та внесли зміни та доповнення до заходів районної Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Вітовський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Вітовської районної ради, адже проблема надання медичних послуг є однією з найгостріших, і вирішенням цього важливого питання мають об’єднано та постійно займатися всі рівні влади.

Не меншими за своєю значимістю став розгляд ряду майнових питань: продовження пільг з орендної плати Комунальному підприємству Вітовської районної ради «Комфорт», районній комунальній дитячо-юнацькій спортивній школі Вітовського району, про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вітовського району.

Депутати проголосували за внесення доповнень до плану роботи Вітовської райради на  перше півріччя 2020 року, затвердили своїм рішенням список присяжних Жовтневого районного суду, внесли зміни до структури виконавчого апарату райради та затвердили проект землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень селища Святомиколаївка Мішково-Погорілівської сільської ради.

Про виконання районного бюджету на 2019 рік та внесені зміни  до районного бюджету на 2020 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Бергер. Людмила Петрівна також ознайомила обранців із змінами до рішення районної радєи від 18 грудя 2019 року №23 «Про районний бюджет Вітовського району на 2020 рік» . З данних питань були прийняті відповідні рішення.

Відповідно доручення голови райдержадміністрації від 25.11.2019 року «Про оптимізацію мережі бюджетних установ, одержувачів бюджетних коштів», враховуючи вимоги чинного законодавства, депутати проголосували про припинення діяльності юридичної особи «Районна комунальна дитячо-юнацька спортивна школа» Вітовської райради шляхом ліквідації.

Загалом сесія пройшла конструктивно. Було також прийнято рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Дмитра Моторного Дмитра Андрійовича від районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на підставі особистої заяви та у зв’язку з. обранням його депутатом Мішково-Погорілівської сільської ради об’єднаної територіальної громади по виборчому округу №3.

Голова райради Ігор Матвєєв висловив щиру подяку Дмитру Моторному за якісну депутатську діяльність у складі депутатського корпусу Вітовської райради сьомого скликання та побажав подальших успіхів на новому посту активної та плідної роботи і разом з головою РДА Юрієм Дзюбою вручив Дмитру Моторному Почесну грамоту від райради та райдержадміністрації за самовідданість, високий професіоналізм.

Було також розглянуто у розділі «Різне» питання щодо  подання заяви заступником голови райради Сергієм Красівським про звільнення з посади за власним бажанням.

По завершенні сесії голова райради Ігор Матвєєв подякував депутатам за розуміння і підтримку своїх виборців – жителів Вітовського району, і зауваживши на низьку явку  обранців, наголосив на відповідальності і дисциплінованості присутніх 20-ти з 34-х членів депутатського корпусу: «Хочу нагадати, що ми працюємо задля наших виборців, не слід псувати власний депутатський імідж. За  чотири роки роботи корпусу  останнього скликання жодного разу в нас не було відміни засідань сесій через неявку депутатів.  Тож, закликаю депутатів відповідально ставитися до наданої їм народної  довіри, і давайте до кінця каденції ми будемо працювати злагоджено й конструктивно».

Всі новини →