Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

До уваги мешканців району!

22/05/2020

 З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це повідомляється на сайті МОЗ України та на відеосекторній нараді керівництва Миколаївської ОДА з головами райдержадміністрацій, яка відбулася 22 травня 2020 року.

На жаль, показники, за якими МОЗ визначає готовність областей, які можуть перейти на 2 етап виходу з карантиру, у Миколаївській області є такими, що свідчать  про неможливість послабити карантинні заходи в області, а відповідно і у Вітовському районі. Це означає, що з 22 травня 2020 року на території району не буде відновлено приміське транспортне сполучення та не відновлять роботу дошкільні навчальні заклади.

«Аналіз епідеміологічної ситуації на предмет готовності областей до виходу з карантину МОЗ проводитиме щотижня, тож лише у разі позитивної динаміки медичних показників по боротьбі з коронавірусом розраховуватимемо на послаблення карантинних обмежень» - повідомив голова районної державної адміністрації Юрій ДЗЮБА.

        Очільник району просить з розумінням і терпінням поставитись до продовження карантину та наголошує на необхідності дотримання карантинних заходів. «Вірю, що наші спільні зусилля в боротьбі з коронавірусом вже найближчим часом дадуть позитивний результат» - Юрій ДЗЮБА.

Всі новини →