Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПОВІДОМЛЯЄ:В Миколаєві організували випускний екзамен онлайн для безробітних, які навчалися за направленням обласної служби зайнятості

28/05/2020

 У середу, 27 травня,  Миколаївський обласний центр зайнятості та Національний університеті ім. адмірала Макарова організували захист випускних робіт у дистанційному форматі для 16 безробітних, які навчались в університеті за направленням служби зайнятості. На замовлення роботодавців або для самозайнятості безробітні опанували програму «Практичний вебдизайн, проектування, створення та супроводження вебвузла». Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів Директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

У зв’язку з введенням карантину заклади освіти не мають можливості забезпечити очний процес. Тому Миколаївська служба зайнятості почала активно використовувати навчання з елементами дистанційної форми. З початку 2020 року майже 700 зареєстрованих безробітних підвищили свою кваліфікацію таким чином.

«З Національним університетом імені адмірала Макарова у нас такий формат роботи вперше. Сучасні виклики ринку праці вимагають постійного вдосконалення методів навчання. Впевнений, що запровадження дистанційних технологій професійного навчання допоможе службі зайнятості оперативніше та якісніше сприяти безробітним у поверненні до продуктивної зайнятості. Вдячний викладачам навчального закладу, які безпосередньо забезпечили процес навчання 16 безробітних, та сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з університетом у цьому напрямі», -  зазначив директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

Слухачам, які успішно склали залік та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою «Практичний ВЕБдизайн, проектування, створення та супроводження Вебвузла», Дмитро Оборонько побажав якнайшвидшого працевлаштування на високооплачувану роботу.

Миколаївська обласна служба зайнятості ще з минулого року організовувала підвищення кваліфікації безробітних в дистанційному форматі. У2019 році  за цією формою навчалось 92 особи.

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua

 

Всі новини →