Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

ВІТОВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ КОЗАЦЬКОЇ ПІСНІ «БИТВА ХОРІВ»

27/06/2020

 З планами на майбутнє та новими враженнями повернувся 27 червня з обласного пісенного конкурсу «Битва хорів» самодіяльний вокально-хоровий колектив «Рябинушка» с.Костянтинівка Новомиколаївського Будинку культури Вітовського району (керівник Фоміна Ірина Олексіївна, музичний керівник Зубченко Андрій Олексійович), який завжди бере активну участь в місцевих та районних культурно-мистецьких заходах. Наполеглива праця і амбіційне бажання бути кращими, допомагають учасникам колективу та його керівникам долати перешкоди, ставати переможцями конкурсів та фестивалів різних рівнів, а найголовніше, отримувати щирі оплески своїх глядачів.
Кожного року творчий колектив «Рябинушка» с.Костянтинівка Новомиколаївського Будинку культури випробовує щось нове, намагається не зупинятися на досягнутих успіхах, адже має амбітні плани. Цей рік не став виключенням, а «Битва хорів» подарувала яскраві емоції вокально-хорового співу, надала змогу краще пізнати один одного й обмінятися творчими здобутками з іншими колективами.
Представники культури Вітовщини щиро дякують працівникам Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи за як завжди достойний захід! Нових творчих ідей і втілень вам, колеги!
За феєрію вокально-хорового мистецтва в обласному конкурсі «Битва хорів» ми завдячуємо керівникам та учасникам творчого колективу «Рябинушка» с.Костянтинівка Новомиколаївського Будинку культури та бажаємо їм наснаги, сил працювати і надалі.
Цьогорічна «Битва хорів» об'єднала людей в особливій радості кращих українських традицій, духовному збагаченні та розвитку національної культури. Тож, є впевненість, що творчі колективи Вітовщини будуть брати в ньому участь традиційно.

Всі новини →