Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

ОЧІЛЬНИКИ РАЙОНУ ПОБУВАЛИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ В СМТ ПЕРВОМАЙСЬКОМУ

03/07/2020

 Сьогодні, 02.07.2020, в смт Первомайському Вітовського району з робочим візитом побували  голова  Вітовської районної державної адміністрації Юрій Дзюба та голова районної ради Ігор Матвєєв. Очільники  району зустрілися  з представниками освіти, культури,  місцевими депутатами, членами виконкому та мешканцями селища, де було обговорено нагальні питання, що стосуються розвитку інфраструктури даного населеного пункту.

Зокрема, Юрій Миколайович та Ігор Семенович  відвідали  Первомайську опорну школу, з метою ознайомлення ходом робіт  по переоблаштуванню туалету для дітей з особливими потребами та проведенні в двох  вбиральнях  ремонтих робіт, на які виділено з районного бюджету 190 тис.грн.


Також Ю.Дзюба та І.Матвєєв  оглянули   Первомайський Будинок культури, де ведуться ремонтні роботи покрівлі, на яку відділено із районного бюжету  1443,250 тис. грн.

         Того ж дня очільники району з метою оперативного відреагування  на чисельні звернення мешканців населеного пункту, щодо відсутності водопостачання  в селищі зустрілись з його мешканцями. В.о. голови  Первомайської  селищної ради  Тетяна Колодій  пояснила, що  проблема з водопостачанням виникла  у зв’язку  з виходом із ладу насосу. Тетяна Миколаївна запевнила, що новий насос, який  придбаний за рахунок місцевого бюджету буде  орієнтовно встановлено   16 липня. Юрій Дзюба  зазначив, що питання  взято на  особистий контроль керівництва райдержадміністрації і просить  місцевих жителів з розумінням поставитися до даної проблеми.

 

В рамках проекту  комунальної установи "Вітовська централізована бібліотечна система" «10 питань до влади» постало питання облаштування стадіону чи футбольного поля в смт Первомайське.  Голова  Вітовської районної державної адміністрації Юрій Дзюба та голова районної ради Ігор Матвєєв оглянули можливі місця розташування спортивного майданчика та рекомендували в.о. голови  Первомайської  селищної ради  Тетяні Колодій якомога  короткий строк підготувати документацію щодо відокремлення  ділянки для облаштування  поля.  Також депутатом селищної ради Дмитром Кошелем було поставлено до керівництва району  питання щодо можливостей ремонту тенісного корту, на що Юрій Миколайович та Ігор Семенович запропонували даний спортивний майданчик прийняти на баланс селищної ради для врегулювання питань з його ремонтом та необхідним  облаштуванням.

      На завершення  очільники району наголосили, що лише в тісній співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування, де кожна ланка займає стійку позицію в напрямку новітнього розвитку,  Вітовщина досягне успіху.

Всі новини →