Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«КЛАСНО.КРУТО.СУПЕР»: ВІТАЄМО ЗІРОЧКУ ВІТОВЩИНИ З ПОЧЕСНИМ ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ»

10/07/2020

 Вітовщина  завжди пишається  своїми  талановитими  зірочками і радіє за кожне  їхнє  досягнення. Адже  перемога  учасників конкурсів  і  перемога  нашого  району -  слова синоніми.

Цьогоріч  у м. Києві  відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». У конкурсі в номінації «Естрадний вокал» у своїй віковій категорії  взяла  участь  юна жителька  Вітовського району, яка  виконала  різностильові вокальніі твори, що були передбачені умовами конкурсу. Журі , враховуючи технічну й художню виразність виконання, творчу індивідуальність та оригінальність інтерпретацій нагородило  Ірину  Галайду   диплом лауреата І І ступеня.

«Моя донечка ,-  додала  пані Надія, давно мріяла взяти участь у такому великому, міжнародному конкурсі . Їхати до Києва у нас немає можливості . Карантин  дав нам можливість  взяти участь дистанціонно.  Завдяки «Україна єднає  світ»  ми  познайомилися з  членами  журі цього конкурсу. Коли ми спілкувалися з Народною артисткою хору Верьовки Тетяною Пироговою,-   нас переповнювали емоції...»

На подібних конкурсах  народжуються   майбутні  дизайнери і конструктори, оратори і винахідники, колекціонери і мандрівники, адже завдяки конкурсу , його учасники  визначаються з правильним вибором і творчим шляхом, а йдучи  цим шляхом,  досягають нових вершин. Все це дає  колосальні  можливості заявити про себе і стати творчою інтелігенцією нашого краю.

Тож, попереду у  маленької зірочки Ірини Галайди ще чимало нових перемог. Отож бажаємо  їй успіху та нових звершень!

Всі новини →