Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Заступник голови ОДА Тетяна Стахевич та Райвіс Вецкаганс обговорили питання капітального ремонту об’їзної дороги у Вітовському та Корабельному районах

11/07/2020

 В четвер, 9 липня, в Миколаївській ОДА Тетяна Стахевич зустрілася з консультантом QTerminals W. L. L.  Райвісом Вецкагансом щодо капітального ремонту об’їзної  автомобільної дороги загального користування місцевого значення Вітовського району Миколаївської області та будівництва нової ділянки  в межах Корабельного району м.  Миколаєва.

 Участь в нараді взяли міський голова Олександр Сенкевич, радник директора ДП «Укроборонсервіс» Андрій Шемелюк,  директор ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник, Регіональний представник ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) Дмитро Місюрьов, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 На початку зустрічі Тетяна Стахевич зазначила, що будівництво об’їзної автомобільної дороги в обхід м. Миколаєва дозволить оптимізувати завантаженість автотранспортної мережі та виведе потік великовагового транспорту за межі міста Миколаєва.

 Також вона поінформувала щодо проведеної роботи з цього питання. «У 2019 році  проведено обстеження та паспортизація автомобільних доріг та об’єктів дорожньої інфраструктури по цьому об’єкту. Наразі завершено розробку техніко-економічного обґрунтування. Для оперативного виконання робіт укладено 4 договори по виготовленню проектно-кошторисної документації. Два проєкти вже передано на державну експертизу», - зазначила Тетяна Стахевич.

Райвіс Вецкаганс в свою чергу зазначив, що радий від того, що бачить бажання спільно працювати над реалізацією  проєкту, який також допоможе вирішити проблемні питання інфраструктури міста.

За підсумками обговорення було доручено управлінню інфраструктури облдержадміністрації забезпечити контроль за виконанням та прискоренням робіт щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації на 3 ділянках дороги.

 Рекомендовано виконавчому комітету Миколаївської міської ради спільно  з управлінням інфраструктури облдержадміністрації  провести  роботи щодо замовлення проєктно-кошторисної документації нової ділянки об’їзної дороги протяжністю майже 2,5 км в межах Корабельного району м.Миколаєва.

 Після визначення вартості усієї ділянки зазначеної об’їзної дороги на підставі проєктно-кошторисної документації Миколаївській облдержадміністрації разом з виконавчим комітетом Миколаївської міської ради  підготувати звернення до Кабінету Міністрів України, Народних депутатів України, Укравтодору, Мінрегіону.

 Щодо будівництва ділянки залізничної колії у Корабельному районі Тетяна Стахевич зауважила, що реалізація цього проєкту відноситься виключно до компетенції національного перевізника вантажів та пасажирів – АТ «Українська залізниця».

 З метою надання сприяння у вирішенні цього питання, заступник голови Миколаївської ОДА Тетяна Стахевич  зініціювала порушити питання перед Міністерством  інфраструктури України,  АТ «Українська залізниця» щодо визначення місця прокладання  нової ділянки залізничної колії  та фінансування будівництва.

 Також вона запропонувала створити робочу групу з вивчення питання будівництва залізничної колії у Корабельному районі.

ДЖЕРЕЛО: https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=85155

Всі новини →