Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Відбулося засідання комітету з питань забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

28/07/2020

 Інвалідність – це не медична проблема окремої людини, а соціальне явище. Тому і вирішення питання доступності маломобільних груп населення до інфраструктури населених пунктів є суспільним завданням.

24 липня під керівництвом заступника голови Вітовської райдержадміністрації Елеонори Хусаінової відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Вітовської райдержадміністрації.
Серед присутніх на засіданні були начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Пруткевич; депутат Вітовської районної ради сьомого скликання Василь Гусаров; головний спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Ігор Полівода; голова ГО «Місцевий осередок ВОІ СОІУ Вітовського району» Ольга Сливка та члени місцевого осередку ВОІ СОІУ району Ярослав Єліник, Зінаїда Рябець, Олексій Лебедич.
На засіданні розглядалися питання «Про хід виконання районної цільової соціальної програми «Безбар’єрна Вітовщива» на період 2020-2021 рр. з метою проведення аналізу забезпечення доступності до об’єктів соціальної інфраструктури на території сіл та селищ району», «Про стан забезпечення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до громадських закладів, закладів освіти, культури і спорту» та «Про участь громадської організації осіб з інвалідністю у створенні безбар’єрного середовища сіл та селищ району».
Присутні висловили свої думки та пропозиції, які в подальшому будуть розглядатися комітетом.
Підбиваючи підсумки члени комітету прийняли рішення рекомендаційного характеру, стосовно проведення робіт щодо створення безперешкодного доступу згідно з державними будівельними нормами.
Звертаючись до присутніх Елеонора Хусаінова зазначила, що створення належних та безпечних умов для життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями – є одним з першочергових завдань в сфері соціальної політики нашого району, ці питання є актуальними і для органів місцевого самоврядування, приватних підприємців, роботодавців, громадських організацій тощо.

Всі новини →