Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Запрошуємо на навчальний курс з підготовки фахівців туристичного супроводу

07/09/2020

 В Миколаївській області запроваджується проект «Навчальний курс з перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу» та оголошується набір учасників, серед практикуючих гідів (екскурсоводів), фахівців органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань розвитку туризму.

Проект реалізовується за участі громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів»
Термін навчання: з 10 по 24 вересня 2020 року (2 тижня). Курс навчання включає в себе лекційні, семінарські, практичні заняття, майстер-класи та тренінги.
Форма навчання: лекційні заняття, які проходитимуть дистанційно через сервіс Google Classroom з вебінарами, завданнями та зворотним зв'язком зі слухачами, Google Мееt.
Навчання проводитимуть:
- методисти та тренери, члени Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» - сертифіковані міжнародними організаціями, які мають практичний досвід з підготовки фахівців туристичного супроводу;
- практикуючі гіди (екскурсоводи);
- історики та краєзнавці.
За результатами проходження навчального курсу учасники отримують нові практичні навички, ідеї для подальшого розвитку та сертифікат про підвищення кваліфікації.
Реєстрація: посилання на реєстраційну гугл-форму:
https:// forms.gle/DgiGwgLhnQ2tnnmR7
 
Закінчення реєстрації о 24:00 год. 09 вересня 2020 року.

Всі новини →