Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Привітання голови Вітовської райдержадміністрації Юрія Дзюби з нагоди Дня рятівника

17/09/2020

 Шановні рятівники Вітовщини!

Щиро вітаю всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника.
Це свято мужніх і сміливих людей, які мають на своєму рахунку не одне врятоване життя, адже обрали своїм фахом захист населення від стихійних бід та техногенних катастроф. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.
Сьогодні працівники Вітовського районного сектору Головного управлінння ДСНС України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області гідно виконують поставлені державою завдання та неодноразово доводять свою високу професійність. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.
Від себе особисто та всіх мешканців району висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
Зичу вам здоров'я, добробуту в родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Всі новини →