Вітовський район » Громадська рада
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Громадська рада

Громадська рада при Вітовській райдержадміністрації створена та діє відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Громадська рада при райдержадміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю облдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Основними завданнями громадської ради є:

  • створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
  • здійснення громадського контролю за діяльністю райдержадміністрації;
  • сприяння врахуванню райдержадміністрацією громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

З метою забезпечення більш ефективної участі громадян в управлінні державними справами, приведення складу громадської раду у відповідність до нових очікувань та вимог суспільства 01 серпня 2017 року в райдержадміністрації утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при райдержадміністрації у складі 7 осіб.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Вітовський райдержадміністрації

 


До уваги представників громадськості! Перенесення дати установчих зборів з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

ОГОЛОШЕННЯ

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з метою створення громадської ради при Вітовський районній державній адміністрації, повідомляє, що з метою забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики 02 жовтня 2017 року о 16:00 год. в малому залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного складу інституту громадянського суспільства. Заяви приймаються до 01 вересня 2017 року.

До заяви додаються:

- рішення керівника інститут громадянського суспільства (якщо інше не передбачено його установчими документами) про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства та інформація про результати його діяльності протягом останніх двох років.

- інформації про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- згода на обробку персональних даних.


Склад ініціативної групи: Яковлєва Ю.В. – голова, Коновалова Т.П., Тарко Л.І., Сливка О.М., Семенюк Л.І., Павленко С.О., Огерь М.П. – члени.

Відповідальна – Огерь Марія Павлівна; електронна адреса jovtnevrda_novosyolova@ukr.net; тел. 60-02-42.

Юлія Яковлєва, голова ініціативної групи.

 

  ПРОТОКОЛ №1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при районній державній адміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 08/08/2017 10:21:34
198Kb Скачать скачать
  ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Вітовський районній державній адміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 08/08/2017 10:22:15
238Kb Скачать скачать

Громадська рада