Вітовський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Оголошення

  До відома депутатів 

 Відповідно до плану роботи  Вітовської районної ради ХХХIV сесія районної ради відбудеться 14 червня  2019 року о 10.00. Засідання Президії – 14 червня о 09.30 год  2019 року

 

Засідання постійних комісій відбудуться: 

11 червня 2019 року  о 10.00 – постійні комісії з питань АПК, земельних ресурсів,соціального розвитку села, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів та з питань депутатської діяльності, етики, зв’язків з органами місцевого самоврядування, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією;

11 червня 2019 року  0 13.00 – постійні комісії з питань гуманітарної політики, культури, освіти, сім’ї і молоді, духовності та спорту, роботи з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації та з питань охорони здоров’я, соціального захисту, торговельного та побутового обслуговування населення;

12 червня 2019 року о 10.00 - постійна комісія з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, планування, бюджету, фінансів, економічної реформи, підприємництва, приватизації  та власності.

         План роботи сесії передбачає наступні питання:

-         звіт  голови Вітовської районної ради за звітний період;

-         про хід виконання та внесення змін і  доповнень до районних програм;

-         блок майнових питань;

-         звіт про виконання районного бюджету Вітовського району  за  I квартал 2019 року;

-         про внесення  змін  до районного бюджету Вітовського району на 2019 рік;

 

  Склад конкурсної комісії
Формат: DOCX | Добавлен: 09/04/2019 11:08:14
14Kb Скачать скачать

 ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади Директора (головного  лікаря) комунального підприємства «Вітовський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Вітовської районної ради Миколаївської області

 

Вітовська районна рада Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Директора  (головного  лікаря) комунального підприємства «Вітовський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Вітовської районної ради.

 Найменування: Комунальне підприємство «Вітовський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Вітовської районної ради.

 Місцезнаходження підприємства: Юридична адреса: 57214, Україна, Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково – Погорілове, вул. Шкільна, буд.14; Фактична адреса: 54051 м. Миколаїв, вул. Самойловича, буд. 25а.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

           Повна вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямком підготовки “Медицина”, вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом “Організація управління охороною здоров’я”. Стаж роботи за фахом не менше 5 років, володіє державною мовою, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

5.1. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до голови конкурсної комісії в запечатаному конверті такі документи:

1)      копію паспорта громадянина України;

2)      письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3)      резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5)  копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6)  згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7)      конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8)      довідку МВС про відсутність судимості;

9)  медичні довідки про стан здоров’я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10)  попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11)  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

        Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

         Термін подання документів - 30 календарних днів з дня публікації оголошення. (з 08.04.2019 року по 07.05.2019 рік включно). Проведення конкурсу орієнтовно 10.05.2019 року.

       Довідки за адресою: м. Миколаїв, пр.-т Богоявленський, 306, каб. 206, тел..64-47-90, 64-48-11, e-mail:jovtnevarada@ukr.net

  Реєстр орендованого майна
Формат: DOC | Добавлен: 31/01/2019 10:32:44
79Kb Скачать скачать
  Перелік нерухомого майна, що може бути передане в оренду
Формат: DOC | Добавлен: 31/01/2019 10:35:44
33Kb Скачать скачать

                           Вітовська  районна рада  має  намір передати в оренду

нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вітовського  району – приміщення площею 18.2 кв.м. на другому  поверсі двоповерхової нежитлової будівлі , розташованої за адресою; місто Миколаїв,  вулиця Янтарна, 61, на термін до 5 років.

Вартість об’єкту оренди  на підставі незалежної експертної оцінки майна станом на 30 листопада  2018 року складає   28755.00 грн..

            Об’єкт оренди перебуває на балансі  Вітовської ї районної ради

Умови передачі майна в оренду:

1. Початковий розміром орендної плати визначається відповідно до мети використання об’єкту оренди на підставі незалежної експертної оцінки майна.

2. Сплата завдатку у розмірі місячної орендної плати протягом п’яти банківських днів з дати укладання договору оренди.

3. Своєчасна і у повному обсязі сплата орендної плати (щомісяця, не пізніше 20 числа поточного місяця).

4. Ефективне використання орендованого майна за цільовим призначенням.

5. Забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодженню і псуванню, утримання майна в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки, підтримання орендованого майна в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, здійснення заходів протипожежної безпеки.

6. Термін дії договору оренди: не більше ніж 5 років (у разі укладання договору оренди терміном  на три роки і більше усі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, його нотаріальним посвідченням, реєстрацією, тощо бере на себе Орендар).

7. Компенсація протягом п’яти банківських днів з дати укладання договору оренди витрат на здійснення незалежної оцінки об’єкту оренди та її рецензування, а також на публікацію оголошення про намір передачі майна в оренду  за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації (включається до проекту договору).

8. Вартість комунальних послуг, витрат на утримання орендованого майна не входять до складу орендної плати.

9. Податок на землю не входить до складу орендної плати. Відшкодування витрат  за комерційне  користування земельною ділянкою здійснюється за окремими рахунками на підставі договору ,  укладеному з надавачем послуг. 

10. Проведення орендарем поліпшень до об’єкта оренди не підлягає  відшкодуванню за рахунок орендної плати .

            Бажаючими отримати  в  оренду майно спільної власності територіальних громад  Вітовського  району подається  заява та такі документи:

а) юридичними особами, які є суб’єктами підприємницької діяльності:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- засвідчена копію установчих документів та копія реєстраційних документів;

- копія довідки органу статистики про включення орендаря до ЄДРПОУ ;

- копія довідки про взяття на облік платника податку;

- відомості про фінансове становище  з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованості;

 - довідка  про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;

 

б) фізичними особами, які є суб’єктами підприємницької діяльності -

- засвідчена копія витягу з реєстру про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи,

- копія паспорта;

- декларація про доходи;

 

 Для всіх учасників конкурсу :

в)  забовязання щодо виконання  договірних умов;

г) додаткові пропозиції до договору оренди;

д) пропозиції щодо гарантій сплати орендної плати та інших оплат.

           

Заяви про оренду приймаються за адресою: м. Миколаїв, проспект  Богоявленський,  306, к. 112 з 8.00 до 16.00 протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення про намір в  газеті «Вісник Вітовщини ».

Довідки за телефоном: 64-48-38.

  Грейгівська сільська рада про намір передати в оренду
Формат: DOCX | Добавлен: 30/10/2018 11:05:31
122Kb Скачать скачать
  Оголошення про намір передати в оренду
Формат: DOC | Добавлен: 02/10/2018 13:58:07
33Kb Скачать скачать
  Реєстр майна
Формат: DOC | Добавлен: 08/05/2018 11:06:09
39Kb Скачать скачать

                                                                            До уваги потенційних покупців !

        07.03.2018 набрав чинності Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна», прийнятий Верховною Радою України 18.01.2018 №2269-VIII.
       Законом передбачено необхідність прийняття ряду нормативно-правових актів у сфері приватизації на рівні Кабінету Міністрів України, Фонду державного майна України, а також органів місцевого самоврядування.

 

Схематичний порядок та орієнтовні строки здійснення Вітовською районною радою Миколаївської області та Орендарями організаційних заходів з підготовки до продажу
об’єкта приватизації після прийняття Вітовською районною  радою рішення про включення об’єкту до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу


Організаційні заходи,  пов’язані з реєстрацією права власності на об’єкт приватизації
      

 

 

1.Виготовлення технічної документації на об’єкт (у разі відсутності)
(строки встановлені згідно з договором на надання послуг ліцензованою організацією)

2.Отримання необхідної інформації від: балансоутримувача та орендодавця (для викупу),

ФДМУ стосовно відсутності перебування об’єкта у державній власності, органу культурної спадщини щодо охоронного статусу об’єкту, тощо
(30 днів)

3.Реєстрація права власності на об’єкт спільної власності територіальних громад району в

особі Вітовської районної ради  з отриманням витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності
(В строк, встановлений Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме

майно та їх обтяжень». після подання заяви та документів)

 

Організаційні заходи пов’язані з оцінкою об’єкта приватизації

1.Публікація оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (СОД), які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єкта, в газеті «Вісник Жовтневщини» та на офіційному сайті районної ради,  прийом заяв від претендентів на

 участь у конкурсному відборі СОД, визначення переможця у конкурсному відборі СОД
(конкурс проводиться не раніш, ніж через 14 днів після публікації)

2. Прийняття Вітовською районною радою  рішення про приватизацію об’єкта та встановлення

дати оцінки  (дата оцінки – останнє число місяця, в якому приймається рішення)

 

3. Проведення інвентаризаційною комісією підприємства — балансоутримувача інвентаризації

об’єкта, надання інвентаризаційною комісією підприємства — балансоутримувача зведеного акта інвентаризації майна на затвердження з оформленими в установленому порядку інвентаризаційними описами та іншими

матеріалами інвентаризації, укладення договору з переможцем конкурсного відбору СОД та

 надання йому документів, необхідних для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта

 (в строк, що не перевищує 20 днів від встановленої дати оцінки)

4. Складання СОД звіту про оцінку майна, забезпечення рецензування, надання звіту про

 незалежну оцінку майна до Вітовської районної ради , за результатами рецензування за

твердження висновку про вартість об’єкта 
(в строк, що не перевищує 2 місяці від встановленої дати оцінки)

 

Організаційні заходи пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу об’єкта

 приватизації

1. Підготовка пакету документів необхідних для нотаріального посвідчення договору купівлі

-продажу об’єкта приватизації, укладення договору купівлі-продажу об’єкта
(в строк необхідний для погодження з Орендарем умов договору купівлі-продажу)

2. Сплата Покупцем коштів, за об’єкт
(в строк, що не перевищує 30 днів після укладання договору купівлі-продажу)

3. Підписання акту приймання-передачі об’єкту приватизації
(в строк, що не перевищує 3 дні після проведення повних розрахунків за об’єкт)

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                           І.С.Матвєєв