Вітовський район » Районна рада » Новини Вітовщини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Новини Вітовщини

 

ХХХІХ сесія Вітовської районної ради

03 квітня під головуванням голови районної ради Ігоря Матвєєва у Вітовському районі відбулася ХХХІХ сесія районної ради сьомого скликання  дистанційно.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, з урахуванням рішення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 р. та керуючись Законом України 540/ІХ від 30.03.2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019), головою районної ради було запропоновано проводити чергову сесію районної ради дистанційно. 

Депутатський корпус підтримав пропозицію голови районної ради щодо проведення сесії в дистанційному режимі. Пленарне засідання проводилося за допомогою аудіо конференції (дистанційне засідання), в якій прийняли участь 28 депутатів, голосування яких зафіксовано протоколом лічильної комісії, яка прибула до районної ради, та  аудіозаписом.

Основні питання порядку денного:

Внесення змін до Регламенту Вітовської районної ради сьомого скликання та  внесення змін до районного бюджету Вітовського району на 2020 рік, де було виділено 169 304,00 грн. на засоби індивідуального захисту медичних працівників,  100 000,00 грн. знаходяться в резервному фонді.

А також інші питання:

Про призначення на посаду генерального директора комунального підприємства Вітовської районної ради «Вітовська районна стоматологічна поліклініка».

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту  населення «Турбота» на період до 2020 року та продовження терміну дії Програми на 2021 рік. (Доповнити розділ 2 «Матеріальна підтримка категорії ветеранів війни та інших громадян» пунктом 11 «Надання матеріальної допомоги мало захищеним верствам населення, забезпечення продуктами харчування»).

Про припинення діяльності комунальних установ Вітовської районної ради шляхом приєднання.

Про затвердження Статуту Комунальної установи «Вітовський районний центр фінансово – господарського обслуговування закладів та установ освіти» Вітовської районної ради у новій редакції.

Про затвердження Статуту Комунальної установи «Вітовський районний центр фінансово – господарського обслуговування закладів та установ культури» Вітовської районної ради у новій редакції.

Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради.

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вітовського району на 2018 – 2020 роки «Вітовщина – 2020». 

 

 ХХХVІ позачергова сесія районної ради

 

          15 листопада 2019 року відбулась ХХХVІ позачергова сесія районної ради. На пленарному засіданні сесії були присутні 22 депутати. Всі проекти рішень попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради, тому депутати одноголосно проголосували за їхнє прийняття.