Вітовський район » Районна рада » Новини Вітовщини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Новини Вітовщини

 ХХVІІ позачергова сесія районної ради

 27 квітня відбулася ХХVІІ позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено 21 питання. Рішення з питань про виконання комплексної програми захисту прав дітей у Вітовському районі «Дитинство», затвердження Програми зайнятості населення Вітовського району, реорганізацію комунальної установи «Вітовський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення, з майнових та земельних питань присутні 23 депутати прийняли одноголосно.

 

Решту питань депутати підтримали більшістю голосів. Також підтримали депутати звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія. Після розгляду всіх питань порядку денного голова районної ради І.С. Матвєєв оголосив про закриття ХХVІІ позачергової сесії.

 

Засідання постійних комісій районної ради

 01.08.2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання. Депутатам на розгляд   запропоновано 13 питань, а саме:

-про внесення  доповнень до  Програми  соціально-економічного розвитку  Вітовського району на 2015-2017 роки «Вітовщина-2017»;

- про внесення змін  до районного бюджету Вітовського району на 2017  рік;

-блок земельних питань;

Депутати  заслухали кожного з доповідачівта та  після активного обговорення погодилися з  проектами рішень та рекомендували винести  питання на розгляд сесії  районної ради.

    19     позачергова сесія районної ради сьомого скликання

07.06.2017 року відбулася 19 позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатам  запропоновано порядок денний , що включав18 питань :

1. Про затвердження районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Вітовському районі Миколаївської області на 2017 – 2021 роки                  

2. Про хід виконання Цільової соціальної програми відпочинку та оздоровлення дітей Вітовського району на 2014 – 2018 роки, за 2016 рік, та оздоровлення дітей району влітку 2017 року.

3. Про передачу майнового комплексу Вітовської центральної районної лікарні територіальній громаді міста Миколаєва.

4. Про надання згоди на передачу в оренду  майна спільної                                      власності територіальних громад сіл, селищ   Вітовського  району (ЦРЛ 1, 0 кв.м). 

5. Про надання згоди на передачу матеріальних цінностей сектору культури райдержадміністрації зі спільної власності територіальних громад сіл , селищ   Вітовського  району.

6. Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл,  селищ  Вітовського району до комунальної власності Галицинівської сільської ради.

7. Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл,  селищ  Вітовського району до комунальної власності Шевченківської сільської ради.

8.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у приватній власності громадянина України Федосєєнка Дмитра Юрійовича, для ведення особистого селянського господарства, площею 1,0000 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, рілля в межах території Галицинівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області.

9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у приватній власності громадянки України Федосеєнко Тамари Григорівни, для ведення особистого селянського господарства, площею   1, 40000 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, рілля в межах території Галицинівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області.

10.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у приватній власності громадянина України Щербини Олексія Миколайовича, для ведення особистого селянського господарства, площею   2, 0000 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, пасовище в межах території Пересадівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області.

11.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надана у власність громадянину України Кітаєву Петру Олександровичу, для ведення особистого селянського господарства, площею 0, 2000 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, пасовище в межах території Мішково – Погорілівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області. 

12.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надана у власність громадянину України Кітаєву Петру Олександровичу, для індивідуального садівництва, площею 0, 0600 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, пасовище в межах території Мішково – Погорілівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області.

13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка перебуває у власності громадянина України Романа Олексія Пилиповича, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площа земельної ділянки      9, 06900 га ріллі, в межах території Лиманівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області.

14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у кількості 53 штук, які плануються до передачі в оренду ТОВ «Родіна – Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення (не витребувані паї), загальною площею   178, 6550 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, рілля, в межах території Пересадівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області.

15.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні громадянина України Скаржинця Олександра Сидоровича, для ведення фермерського господарства, площею земельної ділянки – 40, 0000 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, рілля в межах території Новомиколаївської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області. 

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у постійному користуванні Пересадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів для ведення підсобного сільського господарства, загальною площею земельних ділянок – 216, 6300 га землі сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя, рілля, в межах території Пересадівської сільської ради, Вітовського району, Миколаївської області.

17. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Вітовського району за І квартал 2017 року. 

18. Про внесення змін до районного бюджету Вітовського району на 2017 рік

 

 

 

Після активного обговорення кожного з питань всі  рішення прийняті.

                                                    Засідання постійних  комісій районної ради сьомого скликання

06.06.2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання. План роботи включав 18 питань, а саме  блок майнових та  блок земельних питань .Також депутати заслухали  проект рішення  про  хід виконання Цільової  соціальної  програми  відпочинку  та оздоровлення дітей  Вітовського району на  2014-2018 роки, за 2016 рік  та оздоровлення  дітей  району  влітку 2017 року та  про  затвердження  районної  Комплексної  програми профілактики  злочинності   та вдосконалення  системи  захисту конституційних прав  і свобод  громадя у  Вітовському районі на 2017-2021 роки . Після обговорення   питань депутати рекомендували  погодитися з проектами рішень та винести на розгляд сесії районної ради 

 

XVII позачергова сесія районної ради сьомого скликання

28  лютого  2017 року  відбулася  17 позачергова  сесія районної  ради. В роботі  сесії взяли участь 27 депутатів.  До порядку денного було включено 4 питання:

 

- про стан законності та вжиті органами прокуратури заходи щодо її зміцнення на території Вітовського району за  2016 рік;

 

- про затвердження звіту про виконання районного бюджету Вітовського району за 2016 рік;

 

- про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2016 року   № 13 «Про районний бюджет Вітовського району на 2017 рік»;

 

- про внесення змін до районного бюджету Вітовського району на 2017 рік.

Заслухавши доповідачів депутати активно обговорили  кожне з питань. Всі рішення прийняті.

 

                                                     Пленарне засідання районної ради

 

17 лютого 2017 року відбулася 16 позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Депутатам на розгляд було запропоновано 14  питань. Після внесення змін до Регламенту, керівництво району привітали новообраних депутатів, замість тих, які вибули  та вручили їм посвідченя, значки та  мандати. Депутати ознайомилися з системою «Рада Голос» та продовжили роботу по новому. Заслухавши доповідачів,  всі рішення прийняті позитивно.

 

 

                           Засідання постійних комісій районної ради.

 

15-16 січня 2017  року відбулися засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання з питань:

- охорони здоров’я, соціального захисту, торгівельного та побутового обслуговування населення;

-гуманітарної політики , культури , освіти, сім’ї  і молоді, духовності та спорту, роботи з громадськими об’єднаннями  та засобами масової інформації;

-АПК, земельних ресурсів, соціального розвитку села,житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних  ресурсів;

-депутатської діяльності, етики,зв’язків з органами місцевого самоврядування,захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією;

- регуляторної політики, інвестиційної діяльності, планування,бюджету, фінансів, економічної реформи, підприємництва, приватизації та власності.

План роботи комісій включав 13 питань, а саме:

-блок земелних питань;

-про визнання повноважень депутатів районної ради;

-про внесення змін до складу постійних комісій,

-про організацію звітів депутатів;

-про план роботи районної ради на I півріччя  2017 року.

Після детального вивчення кожного з питань депутати погодилися  з проектами рішень та рекеомендували  винести їх на розгляд сесії районної ради.

 

 

Засідання робочої групи

7 лютого 2017 року голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв провів чергове засідання робочої групи з числа депутатів. Одним з важливих питань було обговорення ситуації, що виникла напередодні у морзі Вітовської ЦРЛ (відключення холодильної камери). Депутати заслухали пояснення головного лікаря Вітовської ЦРЛ Юрія Богатого. Також на засіданні робочої групи були розглянуті питання надання гуманітарної допомоги жителям Авдіївки та підготовки матеріалів до наступної сесії районної ради.

 


 

 

 

Нагородження матерів-героїнь

З метою посилення уваги до проблеми народжуваності та зміцнення інституту сім´ї керівниками Вітовського району було відзначено кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей, для зміцнення їхнього здоров´я, для їх духовного розвитку. Указом Президента України (№548/2016 від 08.12.2016 р.) почесне звання «Мати-героїня» по Вітовському району Миколаївської області за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно Хомич Людмилі Володимирівні, Чопик Любові Олексіївні та Щепанюк Анжеліці Іванівні.. Нагороди вручали голова районної ради Матвєєв Ігор Семенович та голова РДА Демчук Олександр Миколайович

 

   

                                                          Сесії в територіальних громадах   

                                                                                                           

      Голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв, особисто побував на всіх сесіях новоутворених громад, привітав новообраних сільських голів та новообраних депутатів громади і побажав усім плідної роботи, відповідального ставлення до отриманих повноважень та не розгубити довіру жителів. Вітаючи всіх із цією подією, Ігор Семенович висловив сподівання, що депутати і надалі надаватимуть своїм виборцям підтримку та сприятимуть у вирішенні їх нагальних проблем. А також додав, що є велика надія, що мешканці трьох об’єднаних громад зробили гідний вибір, в якому не розчаруються, і побажав їм успіхів у реалізації намічених планів.   

 

 

                                                 Ювілей Миколи Сюрченко

 

        25 січня голова районної ради Ігор Матвєєв разом з депутатським корпусом  та головою ветеранської організації Тарко Людмилою Іванівною привітали з 90-літнім ювілеєм Миколу Сюрченка. Життя  ювіляра було  не легким :  пережив голодомор, поневіряння в Німеччині, важка праця в післявоєнні роки, та це не зламало  його. Представники районної влади, депутатського корпусу та ветеранської організації нагородили ювіляра грамотою районної ради та цінними подарунками.