Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

2019 рік

До уваги отримувачів субсидії у грошовій готівковій формі!

З жовтня 2019 року відповідно до “Положення про порядок призначення житлових субсидій”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  21 жовтня 1995 р. № 848 (із змінами), виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється  шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Звертаємо Вашу увагу, що особи, які отримують субсидію у грошовій готівковій формі та не отримують пенсії або отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці (відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про спосіб виплати та реквізити рахунка в уповноваженому банку. До надання відповідних даних виплата субсидії буде здійснюватися через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за адресою, зазначеною у заяві.

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у Вашого соціального працівника або за тел. 64 47 97. 

  ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ
Формат: DOC | Добавлен: 11/06/2019 11:42:36
24Kb Скачать скачать
  Увага! Надміру виплачені кошти підлягають відшкодуванню!
Формат: DOC | Добавлен: 11/06/2019 11:59:51
36Kb Скачать скачать