Вітовський район » Центр пробації
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Центр пробації

 

 ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ!

 

У зв’язку із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року та введенням заборони на:

-         перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

-         переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

-         перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

-         відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

-         відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

-         перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

-         самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).

 

ДОДАТКОВО ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО

-         особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв’язку з виконанням службових обов’язків;

-         особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації;

-         особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури.

ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРЕБУЮТЬ САМОІЗОЛЯЦІЮ.

 

НАГАДУЄМО!

У разі неможливої особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з представником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет)

 

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

 

Отримати інформацію довідкового характеру можна отримати за телефоном (044) 363-01-31 «гаряча телефонна лінія» Центру пробації.

 

В разі виникнення додаткових питань просимо звертатись за телефоном:

0931662745

Начальник Вітовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Дарина Іванівна Білявська.

 

Дбаємо разом про безпеку суспільства: ми  на службі, ти – вдома.

#ЗупинимоCovid_2019

 

УВАГА! Вітовський районний відділ з питань пробацї ПОВІДОМЛЯЄ:

У зв’язку з пандемією коронавірусу Вітовський районний відділ з питань пробацї переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

 

До кінця карантинного періоду:

- скасовуються групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

- у разі неможливої особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з представником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет)

 

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

 

Отримати інформацію довідкового характеру можна отримати за телефоном (044) 363-01-31 «гаряча телефонна лінія» Центру пробації.

 

В разі виникнення додаткових питань просимо звертатись за телефоном:

0931662745

Начальник Вітовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Дарина Іванівна Білявська.

 

Дбаємо разом про безпеку суспільства: ми  на службі, ти – вдома.

#ЗупинимоCovid_2019

Вітовський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївський області

  Розвиток пробації в Україні. Підсумки реформи 2018 року.
Формат: DOCX | Добавлен: 23/04/2019 09:38:38
14Kb Скачать скачать

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пробація – безпечніше суспільство. Огляд результатів роботи за 5 років існування Закону України «Про пробації»

05.02.2020 року Закон України «Про пробацію» відсвяткував своє перше п’ятиріччя і за ці роки пробація досягла успіхів на своєму важкому шляху до безпечнішого суспільства.

З 2015 року по обліку в Вітовському районному відділі пройшло більше 1500 мешканців Вітовському району, тобто це 1500 спільних з клієнтами пробації можливостей до змін їх життя, адже головна мета пробації - безпека суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. Однак робота органу пробації в напрямку забезпечення безпеки суспільству не реалізується лише через індивідуальну роботу із клієнтами, а також здійснюється через допомогу в забезпеченні благоустрою місця проживання клієнта пробації. За 5 років майже 50 осіб відбули покарання у виді громадських робіт, а це більше 6000 тисяч годин роботи, яка направлена на покращення територій Вітовського району.

Пробація - цивілізований шлях роботи із правопорушниками, який довів свою ефективність в Європі з точки зору зорієнтованості на убезпечення суспільства та попередження вчинення повторних злочинів особами, які їх вже вчиняли. Підтвердженням цього є той факт, що відсоток рецидивної злочинності в Вітовському районі складає 0,5% .

Пробація – найпотужніший блок в кримінально-виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищує кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Наразі головною метою служби є надання можливості та мотивація клієнтів пробації до позитивних змін у житті і тим самим забезпечувати розвиток суспільства, в якому кожний буде відчувати себе у безпеці.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Життєва  історія династії Терещуків

 


    Глава сімейної династії Терещуків батько Олександр Володимирович почав свою кар'єру в слідчому ізоляторі Миколаївській області ще в далекому 1987 році, яка потім злетіла на недосяжну висоту. Великий професійний внесок Терещук О.В. вніс пропрацювавши в Державної пенітенціарної службі (1997 г.) та керівником Вознесенської виправної колонії №72 (2006 г.).          

   З травня 2018 року по даний час Олександр Володимирович продовжує радувати своїми професійними досягненнями не тільки родину, колег, але також допомагає іноземцям та особам без громадянства які незаконно перебувають на території України.    

   Спадщина Терещуків продовжує жити і сьогодні. Племінник Терещук Павло Сергійович і брат Терещук Сергій Володимирович також пішли по стопах глави сімейства, осягаючи цю нелегку професію. 
   Продовжуючи життєву історію з династії Терещуків не можу оминути своєю увагою наймолодшу і цілеспрямовану особу даного сімейства, яка з ранніх років захоплювалася професійними і особистісними якостями своїх улюблених чоловіків. Звуть нашу героїню Зиміна Ірина Олександрівна.  

   З самого дитинства у Ірини була мрія працювати в кримінально - виконавчій службі, допомагаючи людям, які ступили на слизьку дорогу, а в подальшому за допомогою правильного професійного підходу обрали вірний шлях і світле майбутнє. Маючи таку сильну підтримку і міцний сімейний тил людині нічого не страшно, вона зможе подолати будь-які перешкоди на своєму шляху, адже головне мати мету і віру в те, що завтра буде краще, ніж учора.

   Професійна кар'єра Зиміної Ірини почалася в квітні 2012 року на посаді інспектора Заводського районного підрозділу міста Миколаєва Корабельного міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області. Вже тоді було закладено міцний фундамент своїх принципів, бажань і прагнень.
   З вересня 2019 року Ірина Олександрівна обіймає посаду заступника начальника Вітовського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області та має звання капітана внутрішньої служби. Вона є не тільки професіоналом своєї справи, але також і люблячою дочкою і дружиною, турботливою матір'ю і надійним другом.
  
Ірина Олександрівна молода і сповнена сил і не збирається зупинятися на досягнутому. Адже в першу чергу для неї важлива активність співробітників пробації. Так як один суб'єкт пробації встав на шлях виправлення може попередити вчинення кількох злочинів. Якщо допомогти йому знайти своє місце в суспільстві, працевлаштувати, то він забезпечить насамперед собі, своїй сім'ї і суспільству повноцінне життя. Головна мета співробітника пробації це - створення здорового середовища і виховання особистості в нашому суспільстві.        

   

 Лапи в офісі: Візьми собаку на роботу!

26 червня 2020 року Вітовський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  долучились до флеш-мобу «Лапи в офісі: візьми собаку на роботу!».

Для нашої країни такі флеш-моби є не дуже поширені, однак з 1999 року у Європейських країнах 26 червня є днем, коли всі небайдужі беруть з собою на роботу своїх улюбленців. Метою такої акції є заохотити підприємства дозволити своїм працівникам прийти на роботу зі своїм собакою хоча б в одну п’ятниця на рік. Це сприяє пошуку нових господарів для собак з притулків, рятувальних груп та гуманістичних товариств, розвитку сприятливої для собак інфраструктури, пропагує дружні умови для домашніх улюбленців в офісах.

На фото начальник Вітовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Білявська Дарина та її собака Тайсон породи мопс.