Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Повідомлення про оприлюднення проекту

24 травня 2013 року

 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
   Вітовська районна державна адміністрація повідомляє про розробку проекту регуляторного акта.
                Розробник: державні адміністратори апарату райдержадміністрації.
                Проект регуляторного акту розроблено на виконання вимог Закону України “Про адміністративні послуги з метою організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб`єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
                Проект розпорядження голови Вітовської районної державної адміністрації “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг буде розміщено на веб-сторінці райдержадміністрації (htt://zhovtnevy.mk. qov.ua).
                Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.
                Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
  • поштою за адресою: 54050, м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 306
  • факсом (0512) 600254
 

 

 

 06 вересня 2013 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
   Вітовська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення доопрацьованого проекту регуляторного акта-розпорядження голови Вітовської районної державної адміністрації “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Вітовської районної державної адміністрації” (далі-проект розпорядження).
   Проект розпорядження доопрацьовано за результатами його розгляду в Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.
    У проект розпорядження внесено зміни нормо-проектувального характеру. Розробник: сектор адміністративно-дозвільних процедур апарату Вітовської районної державної адміністрації.
   Проект регуляторного акту розроблено на виконання вимог Закону України “Про адміністративні послуги” з метою організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб`єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання. Проект розпорядження голови Вітовської районної державної адміністрації “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Вітовськоїрайонної державної адміністрації” та аналіз регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці Вітовської районної державної адміністрації (htt://zhovtnevy.mk. qov.ua).
  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.
   Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу приймаються в письмовій формі:
  • поштою за адресою: 54050, м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 306
  • факсом (0512) 600254;
  • електронною поштою: govtnevoe@ukr.net