Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Спрощений доступ через пошту

 Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

    У рамках Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”, затвердженого Указом Президента від 12 березня 2013 року № 128/2013, Жовтнева райдержадміністрація спільно з Миколаївською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв`язку (УДППЗ) «Укрпошта» розпочали реалізацію проекту “Адміністративні послуги; спрощений доступ через пошту”.
    Метою проекту є створення для споживачів адміністративних послуг ефективного механізму доступу до них, прозорості процедури та легкості отримання результату. На практиці це означає, що будь-який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку отримати інформацію про види і терміни надання адміністративних послуг, перелік необхідних документів, бланки заяв та консультації стосовно адміністративних послуг; відправити оформлений пакет документів, необхідних для отримання документа в рамках адміністративних послуг, поштовим відправленням (лист, бандероль, посилка) з оголошеною цінністю та описом вкладення на адресу Центру адміністративних послуг, а потім отримати кінцевий документ також через пошту (у поштовому відділенні або через листоношу).
   9 липня 2013 року під час урочистого відкриття Центру надання адміністративних послуг Жовтневої районної державної адміністрації відбулося підписання Регламенту взаємодії між Миколаївською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв`язку (УДППЗ) «Укрпошта» та Жовтневою районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг.
  На відділеннях поштового зв`язку с.Бармашове, смт Воскресенське, с.Галицинове, с.Грейгове, с.Калинівка, с.Котляреве, с.Лимани, с.Михайло-Ларине, с.Мішково-Погорілове, с.Новомиколаївка, смт Первомайське, с.Пересадівка, с.Полігон, с.Червоне, с.Шевченкове надається наступна інформація:
- перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Жовтневої районної державної адміністрації;
- інформаційні картки адміністративних послуг;
- формуляри (бланки) заяв та зразки їх заповнення;
- адреси, поштові індекси Центру надання адміністративних послуг Жовтневої районної державної адміністрації та суб`єктів надання адміністративних послуг;
- адреси веб-сайтів, номери факсів, електронної пошти Центру надання адміністративних послуг Жовтневої районної державної адміністрації та суб`єктів надання адміністративних послуг.
  Відповідно до Регламенту взаємодії через поштові відділення Жовтневого району надається Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об`єктів): з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.
    У ході реалізації проекту перелік адміністративних послуг буде розширюватись з урахуванням вимог законодавства та побажань мешканців Жовтневого району.

Адреса одержувача:

54050, м. Миколаїв,

пр. Жовтневий, 306, каб.101

Жовтнева райдержадміністрація

Дозвільний центр

(0512) 25-33-98; 60-02-48 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об`єктів):
з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів
Найменування суб`єкта надання адміністративної послуги
Управління ветеринарної медицини в Жовтневому районі
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання
адміністративної послуги, а також вимоги до них
1. Заява (відповідно до Постанови КМУ від 07.12.2005 р. № 1176).
2. Довідка про здатність провадити відповідну діяльність, в якій зазначається інформація про наявність кваліфікованого персоналу, технологічного обладнання, перелік товарів, що виготовляються або реалізуються, за підписом заявника, а також у разі провадження діяльності з:
  • - переробки неїстівних продуктів тваринного походження — перелік таких продуктів;
  • виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів — перелік таких добавок, преміксів і кормів.
3. Можуть включатися проектні вимоги і вимоги щодо будівництва, наявності кваліфікованого персоналу, тривалості застосування системи контролю безпечності та якості.
Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто заявником (керівником юридичної особи, фізичною особою-підприємцем) або уповноваженою ним особою.
Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи—підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.
Заявник несе відповідальність за достовірність відомостей, зазначених у заяві та документах, що додаються до неї.
Підстава для одержання адміністративної послуги
провадження діяльності з виробництва та обігу неїстівних продуктів тваринного походження або виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.
 
Строк надання адміністративної послуги
10 робочихднів
Строк дії документа дозвільного характеру
дійсний протягом одного року
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги
безоплатно
Перелік підстав для відмови в наданні адміністративної послуги
  1. Подання суб`єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком;
  2. Виявлення в документах, поданих суб`єктом господарювання, недостовірних відомостей;
  3. Негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для видачі документа дозвільного характеру.
Законом можуть встановлюватися інші підстави для відмови у видачі документа дозвільного характеру.
 
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
1. Закон України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності.
2. Закон України “Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”.
3. Закон України “Про ветеринарну медицину”.
4. Постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 978 "Про затвердження Порядку видачі експлуатаційного дозволу”.
Інформація про суб`єкта надання адміністративних послуг
54050, м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 284
тел. (0512) 252393; E-mail: veterinar284@ukr.net
понеділок-четвер 8.00 - 17.00
п`ятниця 8.00 — 16.00
прийомні дні: вівторок, четвер з 10.00 до 12.00 год.
Прийом документів Дозвільним центром Жовтневої райдержадміністрації здійснюється:
54050, м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 306, каб.101-102
тел./факс: (0512) 25-33-98; 60-02-48
E-mail: gosadmin_govtnevoe@ukr.net
Понеділок, середа: 8-17
Вівторок, четвер: 8-20
П`ятниця: 8 -16
Субота: 8-15