Головна Інформація для учасників АТО та вимушених переселенців Цивільний захист та безпека життєдіяльності населення

Якісний відпочинок у «Козацькій заставі»

 Цього року літня спека дещо забарилась. Всі спроби порадувати нас сонячними променями перебивають зливи. Проте людям вже хочеться знайти затишне містечко з видом на ріку, з мальовничим зеленим краєвидом та багатовіковою історією аби відсвяткувати пам'ятні дати свого життя або ж просто відпочити. Таке місце є в нашому районі, навіть, не побоюсь цього слова, є його гордістю. Це туристично-рекреаційний комплекс "Легенди Бузького Гарду", що розташований в Костянтинівці на Плавнях, засновником якого є Фарафонов Микола Дмитрович. Цей заклад вже не один рік приймає гостей, проводить спортивні змагання (міні-футбол, волейбол, богатирські ігри "Козацькі розваги"), корпоративні вечори, сімейні та обрядові свята, концерти, дискотеки, семінари, розміщення туристів в наметовому містечку, човнові прогулянки по р.Південний Буг.

Даний комплекс складається з човнової станції та майданчику благоустрою пляжу (розважальний центр "Козацька застава"), який в свою чергу складається з торгового павільйону з тіньовим навісом на 270 посадочних місць, спортмайданчиків для  міні-футболу та волейболу.

Відпочити тут можна і душею, і тілом. Адже природа манить своєю красою, куди не глянь - всюди зелені насадження, шумить Південний Буг, чисте повітря. За бажанням можна здійснити човневу прогулянку, спостерігаючи за білими лебедями, які вже багато років не зраджують цьому місцю. Дружній колектив комплексу, яким вже досить тривалий час успішно керує Вдовиченко Оксана Павлівна,  слідкує за благоустроєм, тому у теплу пору проводиться робота: засадження клумб, декоративних дерев, кущів, засівання газонної трави, облаштування пішохідних доріжок. Що ж до торгового павільйону, то його робота організована за схемою так званого "швидкого обслуговування", а також приготування широкого асортименту блюд на "живому" вогні. Усі страви в "Козацькій заставі" надзвичайно смачні, адже їх професійно готує з виключно свіжих продуктів кваліфікований персонал - віддані майстри кулінарної справи, такі, як кухар-бармен  Любов Петрівна Вашалатій. Ця гостинна чудова жінка працює у закладі більше 10 років. Бажаючі відпочити у «Заставі» з власними продуктами і напоями можуть замовити місце, посуд, мангал за символічною ціною. Все це можна зробити за тел.: 096-916-19-24, 098-814-66-59, 068-313-84-58.

 В розмові з керівником туристично-рекреаційного комплексу "Легенди Бузького Гарду"  Миколою  Дмитровичем Фарафоновим ми дізнались, що на досягнутому він зупинятись не збирається. Плани досить значні. Це художнє оформлення в стилі козацьких оборонних споруд ХVІ- ХVІІІ ст.ст., будівництво огорожі, стилізованої під фортечні споруди, майстрування пішохідних стежок з твердим гранітним покриттям, будівництво 4-х VІР-будинків, диско-бару,  міні-зоопарку, створення музею каменяра, закупка плавзасобів (катер, човни, водні велосипеди, плаваючі будинки), будівництво пірсу, організація станції обслуговування плавзасобів туристів на човновій станції та багато іншого. А у найближчий час на території «Козацької застави» планується створення військово-спортивного табору. Ця ідея є спільною з першим заступником голови райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови РДА В. А. Неграєм, головою районної ради В. А. Захарченком та військовим комісаром О. О. Стояновим. Детальний репортаж про це буде опубліковано в одному з наступних номерів районної газети.

Тож не пропустіть можливості порадувати своїх рідних та друзів. Адже місце, де ви чудово проведете  час, може залишитись у вашій пам'яті назавжди. Козацька застава" і в цілому комплекс "Легенди Бузького Гарду"  - це місце якісного, корисного відпочинку, а головне - за доступними цінами.

 

Ганна ВОЛОШИНА

Фото автора