Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Туристичний комплекс

Туристичний комплекс Вітовського  району

 На території району функціонують бази відпочинку, природний парк «Мар’їна роща», готельно – розважальний комплекс «Тамплієр», готель «Інгул», бази відпочинку «Руська коса».

 Готельно-розважальний комплекс (с.Луч).

 Мабуть кожну людину привабить до себе туристичний об’єкт, спорудження якого закінчується на території селища Луч Шевченківської сільської ради.

Це сучасний аквапарк, розташований на площі 14 га. Вся територія поділена на сектори: стадіон, тенісний корт, алея для верхової їзди, плавальний басейн, водоймище для риболовлі, санітарна зона з душовими кабінками та туалетами, об’єкти харчування, житлові будинки.  Незабаром цей готельно – розважальний комплекс ввійде в експлуатацію і гостинно відкриє двері всім бажаючим.

Гостинне Шевченкове щиро запрошує  всіх провести літній відпочинок в цьому мальовничому  куточку, відвідати смачних страв, приготованих  вмілими господинями за особливими рецептами з екологічно чистих продуктів, цікаво та корисно провести свій час, набратися нових сил та отримати від цього всього велику насолоду.

 Бази відпочинку «Руська коса»

  Адреса: Миколаївська область, Вітовський район, с.Лимани Загальна площа 644,5 кв.м.

- База відпочинку «Руська коса» складається з одноповерхових будинків для відпочинку з відкритими верандами, також є споруди для активного відпочинку. Об’єкт розташовано на березі Дніпро – Бузького лиману.

Також  на Руській косі розташовані бази відпочинку:

-          База відпочинку «Альонушка»,

-          База рибака «Руська коса»

-          База відпочинку вихідного дня.

-          База відпочинку «Уют»

-          Яхт – клуб (с.Лупарево)

-          Будинок рибака «Лимани»

   Ресторанно- готельний  та розважальний комплекс – «Замок «Тамплієр»

  З’явилася  чудова можливість  потрапити в таємничу та загадкову атмосферу середньовіччя, відвідавши  ресторанно – готельний та розважальний комплекс – «Замок «Тамплієр», який знаходиться в самому серці скифських степів Причорномор’я, на Миколаївщині.

Вся територія комплексу – це своєрідний етнографічний музей, з парком облогових гармат, середньовічним тиром та кімнатою зброї.

Архітектура 13-го ст., допоможе Вам стати на якусь мить лицарем храму . Відвідувачам ресторану сподобаються стилізовані зали замку, диковині атрибути лицарства, гарний парк з ставком.


Вітовський район (Траса Миколаїв – Херсон 15 км від Миколаїва) с. Шевченково
ул.Дружби 1 - В.

  Готель «Інгул» - 26 місць

  Адреса:  Вітовський район, с. Зайчевське, вул.Дорожна 1, на площі -0.17 га, підпорядкування: ПП  Камиш  Лариса  Віталієвна  (роб. 68 82 94 кафе « Інгул»)