Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Вітовський районний перелік нематеріальної культурної спадщини

З метою збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини Вітовського району, сектором культури Вітовської райдержадміністрації 14.06.2019 року, було відкрито Вітовський районний перелік нематеріальної культурної спадщини  та відповідно до наказу сектору культури Вітовської райдержадміністрації від 14.06.2019 року № 9-О «Про включення елементу нематеріальної культурної спадщини до Вітовського Переліку нематеріальної культурної спадщини» до даного Переліку був включений елемент нематеріальної культурної спадщини «Традиція та техніка килимової вишивки Вітовського району Миколаївської області», якому присвоєний охоронний номер 001.

Назва елемента НКС

Охорон-ний номер

Галузь НКС, представлена елементом НКС

Ареал сучасного побутування

Носій (носії) елемента НКС

Установа, організація, що вживає заходів для охорони елемента НКС

Дата і номер рішення про включення елемента НКС до районного переліку (або про виключення з нього)

Традиція та техніка килимової вишивки

Вітовсь-

кого району

Миколаївської області

001

традиційні

ремесла

смт. Первомайське Вітовського району Миколаївської області

Окремі особи:

1. Кирилюк Лідія Андріївна (освіта середня, пенсіонерка, народилася в с. Сухий Єланець Новоодеського району Миколаївської області у 1928 році. В смт. Первомайському проживає з 1965 року.

2. Приймачук Олена Олексіївна (освіта середня, пенсіонерка, народилася в с. Запруддя, Камінь-Каширського району Волинської області.

В смт. Первомайському проживає з листопада 1949 року.

3. Матчук Валерій Володимирович (освіта середньо-спеціальна, працює у ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» складачем потягів. Народився в с.Знамянка Снігурівського району у 1965 році. В смт. Первомайському Вітовського району  Миколаївської області з 1985 року.

Первомайська селищна рада;

Сектор культури Вітовської РДА;

Вітовський РОМЦ

Включено:

14.06.2019 року рішенням Експертної ради (протокол № 1 від 14.06.2019 р., згідно наказу завідувача сектору культури Вітовської РДА від 14.06.2019 №  9-О