Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Вітовський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

54050, м. Миколаїв, . вулиця Янтарна, буд. 72, кімната 11

 Телефон (факс) : 0512-64-48-36

 

 Директор: Фатєєва Тетяна Федорівна

 Розклад роботи: понеділок-четвер: 8.00-17.00, п’ятниця: 8.00-16.00;

 Перерва: 12.00-12.45.

 

Вітовський районний  центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Центр) - це спеціальний заклад, що забезпечує організацію та проведення у територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді. 

Основною метою діяльності Центру є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. 

Основними принципами діяльності Центру є законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність за дотриманням етичних та правових норм під час надання допомоги, недопущення негуманних і дискриміналіційних дій щодо соціально незахищених категорій сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставина та потребують сторонньої допомоги. 

Основними функціями Центру є проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, планування та визначення методів допомоги; надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводження, надання індивідуальних та групових соціально-педагогічних, психологічних, юридичних, інформаційних та соціально-економічних послуг сім’ям, дітям, молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та їх опікунам, особам, що повернулися з місць позбавлення волі, алко-, наркозалежним та членам їх родин.


Соціальні послуги, що надаються центром, є державними і здійснюються на безоплатній основі.
Посадовці
Очищення влади

  До уваги жителів Вітовського району! На території Вітовського району розпочала роботу мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, яка буде виявляти та допомагати постраждалим від гендерно-зумовленого та домашнього насильства.
Формат: PDF | Добавлен: 04/10/2018 10:04:50
91Kb Скачать скачать