Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти

03/12/2015

Закінчився районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (агітбригад).

Конкурс проводиться з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району а також , як відбірковий тур на участь в обласному етапі.

В цьому році юні екологи у своїх виступах розкривають тему: «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів». Була запропонована заочна форма проведення районного етапу, учасники повинні були надіслати матеріали (відео, сценарій виступу, заявка, екологічний звіт) в електронному вигляді.

На розгляд журі надійшли матеріали з 12 шкіл району:

  • Лупарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Прибузька ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Пересадівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Котляревська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • М-Погорілівська ЗОШ І-ІІ ст.

  • М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • М-Ларинська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст

За їх оцінкою журі найкращими екологічними агітбригадами району стали:

І місце - агітбригада «Веселка» М-Погорілівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце - агітбригади «Темп» (Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ст.) та «Джерело» (Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце - агітбригади Шевченківської та М-Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У порівнянні з минулим роком спостерігається підвищення рівня майстерності у підготовці агітбригад Зеленогайської, Котляревської та Лупарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Більшість команд у своєму виступі використали елементи державної символіки та народознавчі мотиви. Щорічно виступи екологічних агітбригад стають яскравіше, широко використовуються атрибути у вигляді плакатів, малюнків, листівок.

Але є й недоліки. Тільки окремі колективи демонструють системність у роботі та висвітлюють проблеми місцевого значення, вказують на шляхи їх вирішення. Сценарії інших учасників містять в основному загальнолюдські екологічні проблеми, в кращому випадку - проблеми України.

Вже традиційно вразив журі виступ екологічної агітбригади «Веселка» (Мішково-Погорілівська ЗОШ І-ІІ ст., керівник Катеренюк Т.Ф.). Серйозний підхід до справи, творча ініціативність та наполегливість у підготовці вихованців, співпраця з групою спеціалістів, підтримка з боку адміністрації школи та батьківського комітету - все це складові успіху даного колективу, що забезпечують перемогу в області та призові місця на всеукраїнських етапах.

Дякуємо всім командам!

Всі новини →