


| Головна | Актуальна інформація | Оголошення | Оприлюднена інформація | Новини | Розпорядження голови | Звернення громадян | Каталог послуг |
22/09/2016
Кабінет міністрів України виділив 30 млн гривень Центральній виборчій комісії для проведення виборів в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ). Відповідне рішення було ухвалене сьогодні в ході засідання уряду.
"Дуже важливе рішення - виділення 30 млн гривень з резервного фонду. Це безпрецедентне рішення, тому що уряд приймав рішення про виділення 10 млн 460 тис. гривень, але цього виявилося недостатньо, тому що 245 громад подали до ЦВК свої заявки на проведення виборів", - сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.
