


| Головна | Актуальна інформація | Оголошення | Оприлюднена інформація | Новини | Розпорядження голови | Звернення громадян | Каталог послуг |
09/11/2016
Сьогодні, 8 листопада голова райдержадміністрації Олександр Демчук вкотре перевірив стан робіт на будівництві корпусу спортивної зали з навчальними класами Мішково – Погорілівськоі ЗОШ .
З останнього візиту майже нічого не змінилося. Роботи йдуть повільно. На об'єкті працює чотири робітника. Мулярів о 15:00 годині на будівництві вже не було.
Олександр Миколайович повідомив, що на черговій щотижневій робочій нараді з питань своєчасного освоєння коштів ДФРР та місцевих бюджетів, виділених на реконструкцію та капітальний ремонт бюджетних установ та об’єктів, що знаходяться у комунальній власності на території Вітовського району вимагатиме пояснень у підрядників (підрядна організація – ТОВ «Південьбуд Миколаїв ЛТД» ) з приводу затримки будівництва.

Вітовська РДА