Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Звернення голови ОДА з нагоди 74-річниці звільнення Миколаївщини від нацистських загарбників

28/03/2018

Сьогодні ми відзначаємо 74-ту річницю звільнення Миколаєва та області від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у визволення нашої країни та перемогу в Другій світовій війні.

Пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які в ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю, а потім у надзвичайно важких умовах відбудували та відродили місто, плекали його майбутнє.

На жаль, сьогодні ми маємо іншу трагічну реальність. Українці зі зброєю в руках мужньо захищають свою країну та протистоять агресору. Наші славні воїни демонструють боєздатність та військову майстерність. Сучасні захисники України виявились гідними продовжувачами слави своїх дідів та прадідів, тому ми твердо віримо у нашу перемогу.

Щиро дякую усім ветеранам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, визволителям Миколаївщини, нашим сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини!

 
 
голова Миколаївської облдержадміністрації 
Олексій Савченко

Всі новини →