Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Гордість Жовтневого району

23/08/2013

 Активіст громадської організації з розвитку спортивного руху Паламарчук Сергій Павлович, інвалід І групи, 04.03.1989 р. н., мешканець с. Полігон, завдяки наполегливій праці та під керівництвом заслуженого тренера України Ільїна М.С., здобув золоті медалі на чемпіонаті України ще восени 2012 року. В липні 2013 року Сергій вдало підтвердив кваліфікацію «майстра спорту» під час змагань в м. Лісабон (Португалія). А 15 серпня 2013 року на чемпіонаті світу з плавання серед параолімпійців в м. Монреаль (Канада) завоював срібну медаль (плавання на спині на дистанції 50 м.).

Під час святкування районного заходу з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України народний депутат України М. Жук та голова райдержадміністрації А. Ракова нагородили Почесною грамотою активіста організації з розвитку спортивного руху Сергія Паламарчука за особистий внесок у розвиток параолімпійського виду спорту та подарували планшет.

Всі новини →