Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Міндоходів запроваджує «електронні перевірки»

07/10/2013

Сервісом «електронна перевірка» вже з 1 січня 2014 року зможуть скористатися платники єдиного податку, що перебувають на спрощеній системі оподаткування. Для цього достатньо буде повідомити територіальні органи Міністерства доходів і зборів про своє бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення.

З 1 січня 2015 року послуга буде доступна для всіх представників малого та середнього бізнесу, що працюють на загальній системі оподаткування. А з 1 січня 2016 року такі перевірки зможуть використовувати всі інші платники податків, за умови, що вони не відносяться до ризикової категорії.

Таке поетапне впровадження необхідне для адаптації підприємців, урахування усіх технічних деталей.

Механізм електронних перевірок, права та обов’язки платників і податкових аудиторів визначені у розробленому Міністерством доходів і зборів України проекті закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого впровадження електронного сервісу та здійснення електронних перевірок».

Запровадження «електронних перевірок» дозволить звести до мінімуму спілкування суб'єктів господарювання з інспекторами.

 

Інформація Жовтневої ОДПІ ГУ

Міндоходів у Миколаївській області

Всі новини →