Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

28/09/2020

 23 вересня у Вітовській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю начальника районного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Некрасової Наталі Володимирівни. Темою даного заходу стала «Відповідальність за ухилення від сплати аліментів».

Під час свого виступу Наталя Володимирівна ознайомила запрошених на семінар безробітних, які перебувають на обліку у Вітовській районній філії та сплачують аліменти через відділи державної виконавчої служби з основними нормативно-правовими актами, якими керуються в своїй роботі державні виконавці, а також, повідомила, що несплата аліменів тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність та такі обмеження, як заборона відчуження майна або виїзду за межі країни.

Також, вона наголосила, що своєчасна сплата аліментів - це не лише дотримання законодавства, а ще й виконання батьківських обов'язків щодо належного матеріального забезпечення дитини.

Завершенням данної зустрічі стала спільна нарада між директором Вітовської районної філії Миколаївського ОЦЗ Лукашук Тетяною Семенівною та начальником Вітовського РВ ДВС Некрасовою Наталею Володимирівною, під час якої було прийнято рішення сумісно співпрацювати та координувати дії в напрямку організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах ДВС.

Всі новини →