Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

УНІКАЛЬНА ЮШКА З БИЧКІВ ІСНУЄ ЛИШЕ ТУТ: НА ВІТОВЩИНІ ЗАФІКСУВАЛИ НОВИЙ ЕЛЕМЕНТ НЕМАТЕРІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

28/09/2020

 Краєзнавство та туризм здатні розширити нашу свідомість. А якщо подивитися на них з гастрономічного кута, то можна ще й урізноманітити палітру смаків та їх комбінацій. Місцева кухня будь якого регіону несе в собі безліч культурних традицій, так само як мова або релігія. Тож, той, хто хоче наповнитися усією гамою вражень, ми запрошуємо до нас на Вітовщину, аби вдосталь насолодитися традиційними стравами, серед яких є юшка вітовських рибалок, яку як елемент нематеріальної культурної спадщини було зафіксовано представниками культури, краєзнавцями та краєлюбами нашого району 25 вересня в історичному місці Миколаївщини – території Павлової коси,що знаходиться на лівому березі Бузького лиману, біля краєзнавчого музею видавництва «Яслав» на Сіверсівому маяці.
Рибні страви Вітовки, напевно, навіть більш популярні, ніж м'ясні, адже кордони сіл нашого району лежать уздовж узбережжя річок Буг та Інгул і повноводних ставків, тому навіть ті, хто не живе біля берега, теж мають можливість готувати страви зі свіжої риби.
Рибна юшка - не найкраща зброя для кулінарного бою, куди більше на роль снаряда підходять товченики або, скажімо, хрустики, запущені з ложки. Але саме ця страва стала нещодавно предметом запеклих сутичок серед краєзнавців, краєлюбів і просто місцевих жителів Вітовщини.
Представник одного з найдавніших та найчисельніших родів Вітовки Сергій Яновський не тільки відкрив краєзнавцям Юрію Ковальському, Віктору Мниху та краєлюбам Наталії і Ігорю Феник, Раїсі Ковальській секрети юшки від вітовських рибалок, а й довів її автентичність .
Яке це задоволення – їсти духмяну юшку вітовських рибалок, приготовану з тільки-но спійманих бичків. Історики кажуть, что така юшка з'явилися ще в сиву давнину, а популярності набула у XVIII ст., коли «оселилася» на столах місцевих господинь.
З одного боку юшка навариста і смачна, а з іншого боку наївшись її, можна особливо не турбуватися за свою фігуру. Унікальний рецепт вітовської противірусної страви з легкістю поставить на ноги будь-якого хворого, адже в рибі є фосфор, який корисний для мозку і зору, а йод дуже цінний для роботи ендокринної системи.
Місцеві господині на Вітовщині дуже гостинні, і до приходу гостей стіл завжди повний. Побувати тут і не спробувати «тюльку насторчак», «товченики по-вітовськи» або «юшку вітовських рибалок» - це гріх, що не увійшов до списку смертних за його очевидністю. По-перше, ніде, крім Вітовки, страв вітовських рибалок не спробувати. По-друге, це найдешевша, найкорисніша і при цьому найякісніша їжа. Ну і, нарешті, це просто смачно.
Вітовчани знають, що юшка стає смачнішою на наступний день, коли настоїться. Але і свіжозвареною, тільки з багаття чи плити, можна не тільки нагодувати свою родину, але і запропонувати гостям в найкращій супниці. Ароматна та пісна юшка вітовських рибалок завжди є королевою місцевого столу.
Їжа - частина культури та національної ідентичності. Кулінарні рецепти можуть ділити між собою різні національності, але їжа завжди об'єднує людей, тож, відмовляти людям у культурних традиціях, на яких вони виросли, це не правильно.
Не всі згодні, що саме рибна юшка вітовських рибалок – кулінарний бренд Вітовщини. Адже у кожного свій рецепт юшки, як правило, який дістався у спадок. Але саме тут вважають, що ця страва- більше стан душі, ніж конкретний рецепт.
Але вітовський рибалка в 3-х поколіннях Сергій Яновський; краєзнавець, директор видавництва "Яслав", член експертної ради з питань неметеріальної культурної спадщини Вітовського району Юрій Ковальський; краєзнавець, голова громадської організації, член експертної ради з питань неметеріальної культурної спадщини Вітовського району Віктор Мних; представниця культури, голова експертної ради з питань неметеріальної культурної спадщини Вітовського району Наталя Феник, краєлюби Раїса Ковальська та Ігор Феник переконані: візитівка Вітовщини – це страви вітовських рибалок, що зареєстровані в місцевому реєстрі нематеріальної культурної спадщини.
Щиро вдячні голові Вітовської райдержадміністрації Юрію Дзюбі, голові Вітовської районної ради Ігорю Матвєєву, заступнику голови Вітовської райдержадміністрації Елеонорі Хусаіновій за плідну співпрацю в збереженні та збагаченні культурної спадщини нашого району. Проект з фіксації та популяризації нематеріальної культурної спадщини Вітовщини підтвердив, що ми працюємо над однією метою – рухаємося в єдиному напрямку та віримо, що змінимо країну разом.

Всі новини →