Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

На Вітовщині привітали бібліотекарів з професійним святом

28/09/2020

 Уже багато років  поспіль 30 вересня – у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їх Софії – бібліотечна  родина України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за копітку   працю та високу місію бібліотекарам.

28 вересня  в літньому дворику  Миколаївського  академічного   художнього російського драматичного  театру  відбувся тематичний захід, присвячений представникам бібліотечної справи.

Теплі слова привітань на адресу працівників бібліотек прозвучали від голови Вітовської райдержадміністрації Юрія Дзюби та голови Вітовської районної ради  Ігоря Матвєєва, які запевнили, що  районна  влада  і надалі  буде   сприяти  розвитку  книжкових  храмів,   як  центральної  бібліотеки, так  і  сільських бібліотечних закладів району.

На честь професійного свята,  за високі професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок  в бібліотечну справу  кращих працівників  району  очільники району нагородили грамотами та надихнути на нові звершення.

Захід пройшов у дружній, затишній атмосфері.

 

Всі новини →