Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

«БЕРЕЖЕМО ПАМ'ЯТЬ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО», - ОЛЕКСАНДР СТАДНІК

29/09/2020

 Сьогодні з таким закликом до громади Миколаївщини звернувся голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік на своїй сторінці в Фейсбук у зв’язку із 79-ми роковинами однієї з найстрашніших сторінок в історії людства – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у місті Києві, вчинених нацистами у сорокові роки минулого століття.

«Бабин Яр став одним із символів жахливого періоду Голокосту на території України, періоду панування тоталітарної влади, яка поширювала ідеї знищення людей за ознаками расової, етнічної, релігійної, культурної та класової приналежності. Результатами цих ідей були тисячі розстріляних та масові братські могили.
Такі скорботні події живуть поза межами якогось часу, як і біль від втрати. Ми маємо пам’ятати наскільки сильною буває пропаганда спотвореного світогляду в руках диктатора та як ідеологія ксенофобії та расизму можуть поставити найдорожчий дар від Бога – людське життя – на карту політичних амбіцій.
Скорботні дні потрібні для вшанування пам’яті жертв та учасників, для навчання на минулих помилках, аби в ніякому разі не допустити таких страшних злочинів в теперішньому та майбутньому. Бережемо пам'ять заради майбутнього», - звернувся до усіх очільник області.

Всі новини →