Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

27/10/2020

 

В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2018-2023 роки, яка спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей.

На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.

Реалізується Програма шляхом надання сільським мешканцям пільгових-довгострокових кредитів під 3 відсотки річних на будівництво, реконструкцію, добудову, придбання індивідуальних житлових будинків, заходів з енергозбереження, спорудження інженерних мереж. Також позичальниками можуть бути мешканці міст районного значення.

З питань отримання кредитів звертайтеся до спеціалізованої кредитно - фінансової господарської організації «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Робоча - 2А, офіс 508 (телефон: 56-34-22), e-mail: skfgo.mk@ukr.net.

Всі новини →