Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Привітання голови Вітовської райдержадміністрації Юрія Дзюби з Днем працівника соціальної сфери

01/11/2020

 Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує - це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери.

Ви не лише виконуєте свої професійні обов’язки, ви здійснюєте місію добра, милосердя, подекуди й порятунку. І саме від вас залежить довіра наших громадян до держави. Висока оцінка ролі соціального працівника в системі державного управління і створення добробуту для українців - беззаперечна!
Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що ті українці, які потребують допомоги, уваги й підтримки держави, не забуті, не покинуті, бо відчувають себе захищеними у цей непростий для нашої держави час.
Ви, працівники соціальної сфери, є ті, хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ті, хто від проблем не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного, а тому служіння обраній вами справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Шановні працівники соціальної сфери Вітовщини!Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
З почуттям великої вдячності бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, подальших успіхів у роботі.
Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина нашого району!
Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!
З повагою, голова районної державної адміністрації Юрій Дзюба

Всі новини →