Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ДЗЮБИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

09/11/2020

 Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Вітовщини!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Багата талантами Вітовщина, наші земляки володіють великим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва району. Їхня творча праця вражає своєю неповторністю та різносторонністю репертуару, та гідно презентує самобутнє мистецтво нашого краю.
Щиро вдячний працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю та творчий пошук. Тож нехай не полишають вас завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним! Зі святом!
З повагою, голова Вітовської райдержадміністрації Юрій Дзюба

Всі новини →