Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

У Вітовському районі інспектували підприємства та установи щодо дотримання протиепідемічних правил в умовах карантину

11/11/2020

       11 листопада  робочою групою, створеною при  Вітовській райдержадміністрації, у складі представників   Вітовського відділення держпродспоживслужби,  Вітовського відділення поліції та райдержадміністрації було проведено рейд з перевірки виконання дотримання карантинних обмежень «помаранчевого» рівня епідемічної  небезпеки.

      Робочою групою перевірено виконання на території сіл Новомиколаївка та Костянтинівка  Вітовського району Миколаївської області підприємствами та установами протиепідемічних правил.
      В ході перевірки робочою групою перевірялось дотримання громадянами маскового режиму, у суб’єктів  господарювання – наявність дезінфікуючих засобів, засобів обробки рук, запас засобів індивідуального захисту для працівників та організацію заходів в установах та підприємствах запроваджених  в зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом CARS-CoV-2.
        Представниками робочої групи  проведено роз’яснювальну роботу серед населення і суб’єктів господарювання  та надано рекомендації щодо роботи в умовах карантину.
Такі рейдові комісійні перевірки проводитимуться й надалі.

Шановні жителі Вітовського району та суб’єкти підприємницької діяльності!

Черговий раз попереджаємо вас  про необхідність дотримання карантинних обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 641 від 22.07.2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом CARS-CoV-2».

Крім того, додатково нагадуємо вам про те, що під час  дії карантину забороняється:

-  перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок), що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

-   перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

-  самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

В черговий раз закликаємо вас берегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих, близьких та рідних вам людей.

Всі новини →