Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

На Вітовщині розпочато інституційний аудит Управлінням Державної служби якості освіти в Миколаївській області

15/11/2020

 11 листопада  в  Первомайській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів Вітовського району,  розпочато перший інституційний аудит, під час якого здійснюватиметься апробація очно-дистанційної форми. Відбулася нарада членів експертної групи (6 з яких були на онлайн-зв’язку) з представниками педагогічного колективу, у тому числі 3 філій (онлайн-зв’язок), батьків, завідувача сектору освіти Вітовської райдержадміністрації Олени Волченко, голови Первомайської ОТГ Сергія Розсохи, під час якої  присутніх було ознайомлено з  порядком проведення інституційного аудиту, який здійснюватиметься за чотирма напрямами:

  -     професійна діяльність педагогічних  працівників;

  -     система оцінювання здобувачів освіти;

  -     управлінські процеси;

  -     освітнє середовище закладу.

Основним завданням освітнього середовища є створення  комфортних та безпечних умови для навчання та праці. Воно має бути вільним від будь-яких форм насильства та дискримінації, та мотивувати до навчання.

Система оцінювання має бути прозорою  і зрозумілою для здобувачів освіти.

Учителі мають використовувати сучасні освітні технології,  постійно  вдосконалювати свої професійні навички та налагоджувати  партнерські  взаємини з учнями і батьками.

Керівник закладу загальної середньої освіти має створити ефективну стратегію розвитку школи, атмосферу довіри, прозорості, забезпечувати дотримання вимог щодо охорони дитинства, охорони праці, вимог техніки безпеки; забезпечувати відкритість і прозорість діяльності закладу загальної середньої освіти, зокрема шляхом оприлюднення публічної інформації відповідно до вимог законів України «Про освіту», «Про доступ до публічної інформації», «Про відкритість використання публічних коштів та інших законів України».

      Протягом дня вирішено організаційні питання стосовно здійснення спостереження за навчальними заняттями (складено графік), проведено бесіду з директором, здійснено огляд території та будівлі закладу (спостереження за станом освітнього  середовища).

Висновки та рекомендації, підготовлені за результатами інституційного аудиту, допоможуть  Первомайському  опорному  закладу  загальної  середньої  освіти у вдосконаленні власного шляху розвитку та забезпечення якісної  освіти.

Всі новини →