Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Привітання голови Вітовської райдержадміністрації Юрія Дзюби з Днем працівників сільського господарства

15/11/2020

 День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була й залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій, які є визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід   працівники сільського господарства стверджують істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.

Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району.

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом, що увінчує напружений, сповнений клопотами сільськогосподарський  рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, непередбачуваних ситуацій.

Бажаю вам Божих благословінь,  доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної  професійної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу!

З повагою, голова райдержадміністрації  Юрій Дзюба

 

Всі новини →