Вітовський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Співпраця служби зайнятості з сільськогосподарськими підприємствами району

16/11/2020

 «Село моє – колиска України». Ці прості слова складають шану хлібодайним ланам, невтомним трудівникам землі, працівникам сільського господарства. Бо саме завдяки їхній невтомній праці на столах кожної української оселі сонцем сяють рум’янобокі паляниці, достатком і благополуччям повняться садиби. Щорічно в третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. И служба зайнятості не обійшла своєю увагою це свято.

           Тринадцятого листопада у Вітовській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбулась нарада з представниками сільськогосподарських підприємств району. Починаючи захід, директор філії Тетяна Лукашук щиро привітала роботодавців з професійним святом; нагадала, що все у цьому світі міняється, а сільська праці, як і раніше, необхідна всім і кожному. Зустріч була своєрідним підведенням підсумків багаторічної взаємодії аграріїв зі службою зайнятості. Завдяки цієї співпраці щорічно близько тисячі безробітних знаходять місце постійної роботи та близько двохсот безробітних беруть участь у тимчасових сільськогосподарських роботах. За період з 2005 по 2012 рік двадцять сільськогосподарських підприємств отримували дотацію за працевлаштування 80-ти безробітних, з 2013 року  8-ми сільськогосподарським підприємствам надавалась компенсація ЄСВ за працевлаштування 20-ти безробітних. Понад тисячу вакансій щорічно укомплектовуються службою зайнятості. В важкі часи поширення коронавірусної хвороби Вітовська філія надавала допомогу по частковому безробіттю 18-ти підприємствам та фізичним особам-підприємцям сільськогосподарської галузі. Служба зайнятості пропонує роботодавцям широкий спектр онлайн - послуг для підвищення ефективності співпраці.

            Наприкінці заходу Тетяна Лукашук знову подякувала підприємствам аграрного сектору Вітовського району, які взяли на себе найважчу та найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну.

Всі новини →