Вітовський район » Районна рада » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Актуальна інформація Оголошення Оприлюднена інформація Новини Розпорядження голови Звернення громадян Каталог послуг

Оголошення

 Вітовська районна рада повідомляє:

 Рішенням районної ради від 21 жовтня 2020 року №8 затверджено перелік першого та другого типу об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вітовського району Миколаївської області і підлягають передачі в оренду на аукціоні або без аукціону (додаток).  

  Додаток. Перелік майна 1 типу
Формат: DOCX | Добавлен: 12/11/2020 11:07:55
13Kb Скачать скачать

 Вітовська районна рада повідомляє:

   Рішенням районної ради від 21 жовтня 2020 року №7 дана згода на передачу в оренду нерухомого майна, розташованого за адресою: 54050 м. Миколаїв, вул.. Гетьмана Сагайдачного, 87 у складі: основної будівлі за літ. А площею 96.2 кв.м., основної будівлі за літ. Б. площею 95.6 кв.м., 7 допоміжних будівель і споруд.

Мета використання – всі види господарської діяльності, не заборонені чинним законодавствам України та які можна здійснювати поряд із житловими забудовами приватного сектору.

Умови передачі майна в оренду:

- Всі основні та допоміжні будівлі можуть передаватись в оренду окремо;

- орендар за рахунок власних коштів може здійснювати поліпшення та ремонт вказаного майна. Право на зарахування витрат на здійснення такого ремонту в рахунок орендної плати має орендар, якщо орендоване майно неможливо використовувати за призначенням через його незадовільний стан за рішенням комісії  і стосується тільки будівлі за літ. А.

         орендар має переважне право, за інших рівних умов, на приватизацію орендованого майна шляхом викупу відповідно до ст. 18² Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію);

         у разі, якщо після закінчення терміну дії договору оренди орендар не набув право на новий строк за результатами аукціону, всі невід’ємні поліпшення , здійснені орендарем  за згодою орендодавця ( у разі наявності належним чином оформлених підтвердних документів) підлягають компенсації новим орендарем.

         Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна» передача майна в оренду буде відбуватись шляхом проведення онлайн - аукціону в електронній торгівельній системі «Прозорро. Продажі» та  укладанням з переможцем торгів договору оренди за офлай – процедурою.

 

                                                         Оголошення про переможця конкурсу

13 березня відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможця на посаду генерального директора Комунального підприємства Вітовської районної ради «Вітовська районна стоматологічна поліклініка».

Оскільки на конкурс було подано документи лише одним претендентом, то після заслуховування конкурсної пропозиції кандидата, співбесіди з ним,  предметного обговорення кандидатури претендента та вивчення поданих ним документів і конкурсних пропозицій щодо перспективного розвитку підприємства, члени конкурсної комісії шляхом відкритого поіменного голосування визначили переможцем конкурсу Богдановича Віктора Наполеоновича.

 Додаток 1

до розпорядження

Вітовської районної ради

03.02.2020р.  № 15-р

 

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на    заміщення вакантної   посади генерального  директора комунального підприємства Вітовської районної ради «Вітовська районна стоматологічна поліклініка»

 

Вітовська районна рада Миколаївської області оголошує конкурс  на    заміщення вакантної   посади генерального  директора комунального підприємства Вітовської районної ради «Вітовська районна стоматологічна поліклініка»

 

Найменування: Комунальне підприємство Вітовської районної ради «Вітовська районна стоматологічна поліклініка»

 

Місце знаходження підприємства: Юридична адреса:  вул. Шкільна, 29 с. Михайло – Ларине, Вітовського району Миколаївської області, 57222.

Фактична адреса: вул. Океанівська, буд.30-А  м. Миколаїв, 54052

 

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

           Повна вища освіта (магістр, спеціаліст) за напрямком підготовки “Медицина”. Стаж роботи за фахом не менше 5 років, володіє державною мовою, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

          

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, подають до голови конкурсної комісії в запечатаному конверті такі документи:

1)      копію паспорта громадянина України;

2)      письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3)      резюме у довільній формі;

4)      автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5)      копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6)      згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7)      конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8)      довідку МВС про відсутність судимості;

9)       медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10)  попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11)  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12)  підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

            Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

           Термін подання документів - 21 календарний день з дня публікації оголошення. (з 08.02.2020 року по 28.02.2020 рік включно). Проведення конкурсу орієнтовно 02.03.2020 року.

           Довідки за адресою: м. Миколаїв, пр - т Богоявленський, 306 каб. 206, тел..64-47-90,  e-mail:jovtnevarada@ukr.net

           

  

                Вітовська районна рада повідомляє про передачу  в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вітовського району :

 

-     будівлі котельні  Михайло – Ларинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розташованої за адресою: Вітовський район, с. Михайло – Ларине, вулиця Шкільна, буд. 30,   площею 42.8   кв.м., для розміщення технологічного обладнання, що виробляє теплову енергію з альтернативних поновлювальних джерел енергії та подальшого надання  закладу освіти послуг з теплопостачання. 

       – будівлі  топкової Мішкво - Погорілівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розташованої за адресою: Вітовський район, с. Мішково - Погорілове, вулиця  В. Котика, буд. 23, площею 29.4 кв.м. , для розміщення технологічного обладнання, що виробляє теплову енергію з альтернативних поновлювальних джерел енергії та подальшого надання  закладу освіти послуг з теплопостачання. 

         - будівлі топкової  Білозірської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розташованої за адресою: Вітовський район, с. Білозірка, вулиця Соборна, буд. 61,   площею 33.9  кв.м. , для розміщення технологічного обладнання, що виробляє теплову енергію з альтернативних поновлювальних джерел енергії та подальшого надання  закладу освіти послуг з теплопостачання. 

 

 

 

Голова районної ради                                                    І. С. Матвєєв

  

       Вітовська районна рада має намір передати  в оренду

 

 будівлю котельні Михайло – Ларинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розташованої за адресою: Вітовський район, с. Михайло – Ларине,  вулиця Шкільна, буд. 30,   площею 42.8  кв.м. , для розміщення технологічного обладнання, що виробляє теплову енергію з альтернативних поновлювальних джерел енергії та подальшого надання  закладу освіти послуг з теплопостачання. 

         Об’єкт оренди перебуває на балансі Відділу освіти, молоді та спорту Вітовської райдержадміністрації.

Вартість об’єкта за незалежною оцінкою станом на 30 червня 2019  р. без ПДВ  – 52600.00 грн..

Орендна плата за базовий місяць оренди 657.50  грн.

Умови передачі майна в оренду:

1. Початковий розміром орендної плати визначається відповідно до мети використання об’єкту оренди . Запропонований розмір місячної орендної плати за використання зазначеного об’єкта не може бути нижчим за орендну ставку, запропоновану в оголошені. 

2. Сплата завдатку у розмірі місячної орендної плати протягом п’яти банківських днів з дати укладання договору оренди.

3. Своєчасна і у повному обсязі сплата орендної плати (щомісяця, не пізніше 20 числа поточного місяця).

4. Ефективне використання орендованого майна за цільовим призначенням, а саме:

4.1. Надання  закладу освіти послуг з теплопостачання .

4.2. Відпускна вартість теплоносія повинна становити більше 90% від вартості теплоносія , виробленого з газу за умови забезпечення температурного режиму у приміщеннях на рівні санітарних норм.

4.3. При під’єднанні технологічного обладнання до існуючої мережі теплопостачання  забезпечити зберігання у робочому стані   проектної  мережі.   

5. Забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодженню і псуванню, утримання майна в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки, підтримання орендованого майна в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, здійснення заходів протипожежної безпеки.

6. Термін дії договору оренди: не більше ніж 5 років (у разі укладання договору оренди терміном  на три роки і більше усі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, його нотаріальним посвідченням, реєстрацією, тощо бере на себе Орендар).

7. Компенсація протягом п’яти банківських днів з дати укладання договору оренди витрат на здійснення незалежної оцінки об’єкту оренди та її рецензування, а також на публікацію оголошення про намір передачі майна в оренду  за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації (включається до проекту договору).

8. Вартість комунальних послуг, витрат на утримання орендованого майна не входять до складу орендної плати.

9. Податок на землю не входить до складу орендної плати. Відшкодування витрат  за комерційне  користування земельною ділянкою здійснюється за окремими рахунками на підставі договору ,  укладеному з надавачем послуг. 

           

 Бажаючими отримати  в  оренду майно спільної власності територіальних громад Вітовського  району подається  заява та такі документи:

 

а) юридичними особами, які є суб’єктами підприємницької діяльності:

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

- засвідчена  копію установчих документів та копія реєстраційних документів;

- копія довідки органу статистики про включення орендаря до ЄДРПОУ ;

- копія довідки про взяття на облік платника податку;

- відомості про фінансове становище  з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованості;

 - довідка  про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;

 

б) фізичними особами, які є суб’єктами підприємницької діяльності -

- копія витягу з державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань; 

- копія паспорта;

- декларація про доходи;

 Для всіх учасників конкурсу :

в)  забовязання щодо виконання  договірних умов;

г) додаткові пропозиції до договору оренди;

д) пропозиції щодо гарантій сплати орендної плати та інших оплат.

 

           

Заяви про оренду приймаються за адресою: м. Миколаїв, проспект  Богоявленський, 306, к. 112 з 8.00 до 17.00 протягом 10 робочих днів з дня  розміщення  оголошення в газеті «Вітовські вісті».

 

Довідки за телефоном: 64-48-38

 

  Склад конкурсної комісії
Формат: DOCX | Добавлен: 09/04/2019 11:08:14
14Kb Скачать скачать
  Реєстр орендованого майна
Формат: DOC | Добавлен: 31/01/2019 10:32:44
79Kb Скачать скачать
  Перелік нерухомого майна, що може бути передане в оренду
Формат: DOC | Добавлен: 31/01/2019 10:35:44
33Kb Скачать скачать
  Реєстр майна
Формат: DOC | Добавлен: 08/05/2018 11:06:09
39Kb Скачать скачать